Zobacz temat - [R75] Naprawa tłumika w Poznaniu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Naprawa tłumika w Poznaniu

seabass - Pon Kwi 25, 2011 14:28
Temat postu: [R75] Naprawa tłumika w Poznaniu
Witam wszystkich!
Czy moglibyście mi polecić jakiś zaufany (i tani ;) ) serwis gdzie naprawiają lub wymieniają tłumiki w Poznaniu, ponieważ ostatni za bardzo mi się spieszyło i rozpierniczyłem sobie cały tłumik :/
Z góry dziękuję

Boncky - Czw Kwi 28, 2011 16:10

każdy serwis wymieni Ci tłumik, nie ma żadnej filozofii, gumy i obejma, cała robota. Pojeździj popytaj o ceny...
e-tommy - Czw Kwi 28, 2011 22:54

Hellou,

osobiście polecam zakład Kalińskiego w Chybach (wylotówka na Szamotuły) - jak do tej pory 100% profesjonalizmu w obsłudze.

Pozdro - tommy ;o )

apples - Czw Kwi 28, 2011 23:41

seabass napisał/a:
Witam wszystkich!
Czy moglibyście mi polecić jakiś zaufany (i tani ) serwis gdzie naprawiają lub wymieniają tłumiki w Poznaniu, ponieważ ostatni za bardzo mi się spieszyło i rozpierniczyłem sobie cały tłumik
Z góry dziękuję
Wymień sam. Najpewniej i najtaniej. :smile:
SeniorA - Pią Kwi 29, 2011 10:49

seabass,fabryczny układ wydechowy jest w całości i jeśli tłumnik jest pierwszy raz wymieniany ,to trzeba być przygotowanym na cięcie , dopasowywanie i łączenie.
apples - Pią Kwi 29, 2011 10:51

SeniorA napisał/a:
fabryczny układ wydechowy jest w całości i jeśli tłumnik jest pierwszy raz wymieniany ,to trzeba być przygotowanym na cięcie , dopasowywanie i łączenie.
30 min. roboty w warunkach garażowych. Piłka do metalu, lewarek, metrówka i klucz do zakręcenia obejmy na rurze. :wink:
kris-tofer - Pią Kwi 29, 2011 11:45

apples napisał/a:
Wymień sam. Najpewniej i najtaniej. :smile:
chyba, że ma się dwie lewe ręce ;)