Zobacz temat - [R400 2.0 td] - problem z pompą wtryskową
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400 2.0 td] - problem z pompą wtryskową

adamos - Sob Kwi 30, 2011 15:18
Temat postu: [R400 2.0 td] - problem z pompą wtryskową
Mam problem z moim roverkiem, mianowicie jak jest rozgrzany to włącza mi się błąd na desce i zaczyna brzęczeć pompa wtryskowa po otwarciu maski słychać elektrozawór jak pracuje i podaje większą dawkę paliwa i co za tym idzie jeden z wtrysków zaczyna lać i głośniej pracuje. Jak go zgaszę i przekręcę kluczyk w pozycji start to nawet nie muszę go odpalać a pompa już brzęczy i to przez cały czas a nie tylko przez ułamek sekundy. Nie wiem czy ma to coś z czujnikiem włączania wentylatora, ponieważ zauważyłem, że jeśli go odłączę to momentalnie przestaje brzęczeć ale błąd ciągle mi pokazuje na desce. Pomóżcie bo walcze już z tym kilka miesięcy

[ Dodano: Sob Kwi 30, 2011 15:18 ]
i co nikt mi nie może pomóc z tym moim problemem? Chociaż może by mi ktoś mógł opisać na jakiej zasadzie ten zaworek w pompie się załącza, bo jest on elektryczny i steruje tym wszystkim komputer. Może coś jest z elektryką, a może szlak trafił moduł sterujący. Najgorsze jest to ,że nie mogę się do niego podłączyć, bo te modele wychodziły jeszcze bez wejścia