Zobacz temat - [416si] PROBLEM ZE SWIATŁAMI AWARYJNYMI!!!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416si] PROBLEM ZE SWIATŁAMI AWARYJNYMI!!!

kamilos2521 - Sro Maj 04, 2011 20:21
Temat postu: [416si] PROBLEM ZE SWIATŁAMI AWARYJNYMI!!!
Witam jak w temacie mam od dzisiaj problem z awaryjnymi...gdy nacisnę guzik od świateł awaryjnych to ikonka tych świateł na desce pali się i gaśnie i tak cały czas tak jakby przerywały plus tam gdzie są bezpieczniki jest takie głośne zgrzytanie jakby było spięcie i awaryjne nie działają...bezpieczniki w komorze silnika sprawdzone wszystkie i ok...bezpieczniki pod nogami kierowcy też sprawdzone i są wszystkie ok...przewody które tam idą są dociśnięte bardzo dobrze i wygląda wszystko ok....dodam że te zgrzytanie dochodzi z tej małej półeczki do której wchodzą bezpieczniki....
Proszę o pomoc bo brakuje mi pomysłów co to może być
Z góry wielkie dzięki...

kzrr - Sro Maj 04, 2011 20:31

kamilos2521 napisał/a:
gdy nacisnę guzik od świateł awaryjnych to ikonka tych świateł na desce pali się i gaśnie i tak cały czas


To chyba normalne :) jeśli dobrze rozumiem to co opisałeś :)

kamilos2521 - Sro Maj 04, 2011 20:35

Źle napisałem panowie nie pali się i gaśnie tylko przygasa i tak zostaje cały czas...jest jakby przygaszona a reszta tak jak na górze
Proszę o pomoc!!!

Koju - Sro Maj 04, 2011 20:37

Pewnie jest po drodze przekaźnik od awaryjnych ale gdzie tego Ci nie powiem nie miałem z tym nigdy problemu - zostaje poszukać w Rave ;)
kamilos2521 - Sro Maj 04, 2011 20:41

a gdzie znajdę Rave???

[ Dodano: Sro Maj 04, 2011 20:41 ]
Może ktoś inny wie co to może być bo mi brakuje pomysłów...
Piszcie może ktoś miał coś podobnego...

Koju - Sro Maj 04, 2011 20:49

http://www.roverki.pl/ind...owe-do-roverkow

Ten przekaźnik znajduję się gdzieś nad bezpiecznikami w kabinie,może na słuch go wymacasz :P

kamilos2521 - Sro Maj 04, 2011 20:51

Hm jutro zobaczę ale dopiero po 18 praca nie pozwala wczesniej...
ale wydaje mi sie że te brzęczenie dochodzi z puszki gdzie są bezpieczniki czy tam cos może być od awaryjnych????

Koju - Sro Maj 04, 2011 20:56

Może ktoś przy tym już grzebał i wie gdzie się znajduje owy przekaźnik (jest na 100%) a jeśli nie to Rave Ci zostaje do przestudiowania.

Pozdrawiam i powodzenia.

Up

Może ten link coś podpowie
http://forum.roverki.eu/v...ht=przeka%BCnik

Kaze - Czw Maj 05, 2011 14:29

przekażnik zlokalizujesz jeszcze w inny sposób:
- włącz awaryjki
-zdejmij półkę i osłonę pod kolumną kierownicy tylko dwa wkręty na górnych rogach(przekaźniki masz nad bezpiecznikami i pod kolumną kierownicy)
-ręką wybadaj który przekaźnik masz od awaryjek (napisałeś że zgrzyta) pod palcami wyczujesz.

kamilos2521 - Czw Maj 05, 2011 20:33

Witam światła już działają...dzisiaj po powrocie z pracy włączyłem awaryjne i zaczęły działać...więc wszystko ok...ale dzięki za pomoc na przyszłość będę wiedział jak znowu przestaną działać co mam robić...pewnie coś już traci żywotność ale jak działa nie ruszam na razie tego...