Zobacz temat - Wylogowanie z forum
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Wylogowanie z forum

hudy23_1985 - Nie Maj 08, 2011 21:46
Temat postu: Wylogowanie z forum
Witam od dłuższego czasu mam problem w tym ze przelądarka sama wylogowuje mnie z forum(nie tylko tego)
zaloguje sie prubuje otworzyć posta i lipa "Nie jesteś zalogowany"
Często nawet w po 5 sekundach już sie wyloguje
Win XP sp3 Antywirus NOD32 internet radiowy
HELP :bezradny:

MaReK - Nie Maj 08, 2011 23:08

Spróbuj wyłączyć antywirusa na skanowanie połączeń WEBowych (strony www), albo w ogóle go wyłącz na 20 min. i sprawdź wtedy. Dodatkowo wyczyść cookies na stronie oraz pliki tymczasowe. No i rzecz jasna - sprawdź na innych przeglądarkach (IE8/9, FF, GH, OP).
hudy23_1985 - Pon Maj 09, 2011 21:04

wyłączyłem nod 32 zmieniłem też przeglądarke i dalej to samo ??
MaReK help w tobie nadzieja

darek_wp - Pon Maj 09, 2011 22:27

A czy przypadkiem nie zrywa połączenia co jakiś czas ten radiowy net? Na pewno pracuje stabilnie?
MaReK - Wto Maj 10, 2011 09:17

darek_wp napisał/a:
A czy przypadkiem nie zrywa połączenia co jakiś czas ten radiowy net?

Krótkotrwałe przerwy nie powinny tego powodować. Przy dłuższych, myślę żeby się kolega zorientował.

hudy23_1985, a zaloguj się na te same dane na stronie www.roverki.pl
połaź tam chwilę i zobacz czy Cię wyloguje czy będzie okej.

hudy23_1985 - Wto Maj 10, 2011 18:31

Wiec tak
Na laptopie taty win7 z nod32 to samo
Ale na stronie www.roverki.pl wydaje sie ze jest ok siedze z 5 minut i narazie sie nie wylogowało :?:

MaReK - Wto Maj 10, 2011 18:33

Wciąż ten nod się pojawia. Czyli kwestia netu odpada. Myślę, że któryś z programów killuje Ci sesje... no sam nie wiem jak to nazwać. W każdym razie był już taki problem z Kasperskym na innym forum. Wyłączenie restrykcji na połączenia www pomogły.
hudy23_1985 - Wto Maj 10, 2011 18:51

na stronie roverki.pl dalej jestem zalogowany a tu na forum lipa
Fakt tylko Nod na obu kompach jest wspólną aplikacją ale co z tym zrobić :?:
wyłaczalem noda i nic :beczy:

MaReK - Wto Maj 10, 2011 18:55

Mogę spróbować Ci pomóc, jak kilku osobom tu na forum, ale to wymaga większego zaufania i zainstalowania oprogramowania, które pozwoli na zarządzanie Twoim kompem zdalnie. Wygląda to tak, jakbym usiadł u Ciebie w domu i patrzyłbyś zza moich pleców co robię. Inaczej za dużo jest przyczyn mozliwych ;/
hudy23_1985 - Wto Maj 10, 2011 19:15

spoko chodzi Ci o zdalny pulpit i program teamviewer :?: czekam na gg 9245035 lub 667215854
MaReK - Wto Maj 10, 2011 22:54

dopiero teraz wróciłem do domu... jak jeszcze jesteś odezwij się na gg (3389)
hudy23_1985 - Sro Maj 11, 2011 10:34

Ja o tej godzinie byłem na spacerku z żoną :mrgreen:
czekam wieczorem na gg i cały czas pod telefonem
Pozdrawiam i dzieki za zainteresowanie

MaReK - Czw Maj 12, 2011 14:14

To był problem samego systemu i być może konfiguracji/instalacji NOD32.
Nie wierze, żeby sam program robił tego typu problemy raczej w połączeniu z jakąś wadą systemową. Niemniej jednak, nie do końca dobre dla mnie rozwiązanie, ale na pewno skuteczne - reinstalacja Windowsa pomogły koledze.

Gites - Czw Maj 12, 2011 14:47

MaReK napisał/a:
reinstalacja Windowsa pomogły koledze.
Ja zwykle przed decyzją o reinstalacji windy, próbuję jeszcze czyszczenia rejestru oraz autostartu serwisów (ale nie tego w Start-Menu tylko poprzez jakiś program narzędziowy), defragmentacji dysku oraz dla spokoju skanuję system na obecność AdWare. Żebyście wiedzieli ile problemów można rozwiązać samym czyszczeniem rejestru ;)
hudy23_1985 - Czw Maj 12, 2011 20:50

No i MaRkU niestety lipa po zainstalowaniu polecanego antywira problem powrucił :oops:
MaReK - Czw Maj 12, 2011 21:02

To jest windows oryginalny, czy jakiś pirat?
Robią Ci się z automatu jakieś aktualizacje systemu?
Może w międzyczasie instalowałeś jakieś sterowniki?

Pamiętasz po którym kroku się to zdarzyło?
Gites napisał/a:
Żebyście wiedzieli ile problemów można rozwiązać samym czyszczeniem rejestru ;)

Żebyś Ty wiedział ile ludu przychodzi po naprawę systemu po nieudolnym samodzielnym czyszczeniu rejestru :) Bo się naczytają głupot w necie i używają wynalazków.

hudy23_1985 - Czw Maj 12, 2011 21:15

postawiłem systen sterowniki i programy i było ok poten zaintalowałem avasta restart i dupa
a winda no wiesz..... 12354 kopia XP sp 3 professional bez aktywatora

Gites - Czw Maj 12, 2011 21:38

MaReK napisał/a:
Żebyś Ty wiedział ile ludu przychodzi po naprawę systemu po nieudolnym samodzielnym czyszczeniu rejestru
Bo wszystko trzeba robić z głową i wiedzieć w stu procentach co się robi.
MaReK - Pią Maj 13, 2011 00:28

hudy23_1985 napisał/a:
postawiłem systen sterowniki i programy i było ok poten zaintalowałem avasta restart i dupa

Pomiędzy sterownikami i programami, a avastem też był restart?

hudy23_1985 - Pią Maj 13, 2011 09:16

tak po każdym sterowniku był restart a z programów to ccleaner alcohol i gg
MaReK - Pią Maj 13, 2011 09:18

No dobra. Usuń avast'a i zobaczymy.
Perez - Pią Maj 13, 2011 12:36

A ja zauważyłem, że rwie mi sesję tylko jak korzystam z modemu w postaci telefonu komórkowego, czasami w pracy na WiFi, ale nie wiem jaki tam net, a w domu na kablówce (też WiFi) nic się nie dzieje i wszystko hula cacy :)
Kiedyś też miałem taki sam problem korzystając z BlueConnect i jak może Marku pamiętasz stwierdziłeś grzebiąc u mnie w kompie, że ten internet to kicha, bo strasznie duży ping był. Na BlueConnect też mi rwało (czyt. wylogowywało)
Może to wina dostawcy internetu lub też zasięgu.

MaReK - Pią Maj 13, 2011 12:41

No u kolegi jest dostawca taki średni. Ale jakoś udało się opanować sytuację. Zobaczymy co napisze po powrocie z pracy.

Co do połączeń komórkowych, też z takich czasami korzystam, też ping jest wysoki, ale nie wylogowuje mnie. Zerwać połączenie może, ale na kilka sek. co nie powoduje, że znika mi sesja, bo ta poniekąd zapisana jest w ciastku.

hudy23_1985 - Pią Maj 13, 2011 15:12

co mam MaRkU napisać dalej lipa jak ty patrzyłeś to było ok a teraz na chwile siadłem bo szpachelek dosycha na R patrze na forum i :nook:
MaReK - Sob Maj 14, 2011 01:51

weź laptopa i przejdź się do kogoś kto ma "normalny" net?
Nawet u Twojego kolegi admina, który jest bliżej źródła sygnału.

System masz wydaje się zdrowy. Poza tym, jest świeży.
A może Twój operator ma jakieś chore reguły na conntracka założone?

Kiedyś jak limitowaliśmy ruch p2p, to zdarzało się, że sesje do poczty
nam rozpoznawało jako p2p ;) Wtedy też działy się różne dziwne rzeczy.
Tak samo jak z ilością jednoczesnych połączeń na sekundę. Jak operator
wydziwia, to może dziać się podobnie, chociaż wtedy przy odwiedzaniu stron widział byś planszę, że strona nie mogła zostać wczytana.

Nie wiem co jeszcze może dolegać? Generalnie na forach w innych przypadkach winnym jest antywirus, zwalona przeglądarka. Reinstalacja antywirusa lu zmiana na inny oraz czyszczenie cookies i temporary files pomaga. U Ciebie nie ma co czyścić, bo system ma 2 dni :)

Najlepiej, weź na 2-4h kompa do kolegi, który ma stabilniejsze łącze i sprawdźcie wtedy.

Pozdrawiam,

hudy23_1985 - Sro Maj 18, 2011 11:51

A wiec tak podpiołem sie w pracy o neta (neostrada dsl) i jestOK
czyli cos nie tak z moin netem
tylko CO ??

MaReK - Sro Maj 18, 2011 12:27

No trudno powiedzieć jak oferowany jest ten dostęp. Czy Twój wspomniany gdzieś admin, może zdradzić tajemnicę sposobu dostępu do sieci Internet? Jak to jest realizowane od punktu Ty, do punktu np. wp.pl. Jakie są urządzenia po drodze?
hudy23_1985 - Nie Cze 05, 2011 13:48

siema
dostałem od znajomego netbooka
nówka sztuka z ubuntu(teraz juz win xp)
I....
net śmiga ok nic sie nie wylogowuje :mrgreen:
dziwne :/

MaReK - Nie Cze 05, 2011 20:07

A Twój nadal ? ;D
To te samy systemy?

hudy23_1985 - Nie Cze 05, 2011 22:27

tak te same kopie XP
Tylko że taraz znowu na Netbooku zaczeły dziać sie cuda :oops: