Zobacz temat - [R 45] Spawanie plastiku Wrocław
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R 45] Spawanie plastiku Wrocław

forest - Pon Maj 09, 2011 21:56
Temat postu: [R 45] Spawanie plastiku Wrocław
Czy ktoś mógłby polecić jakiś sprawdzony warsztat zajmujący się tym we Wrocławiu lub bliskiej okolicy. W google jest kilka wyników ale może ktoś miał już przyjemność... Generalnie chodzi mi o pęknięty zbiornik do spryskiwaczy. Z góry dzięki.
Koju - Pon Maj 09, 2011 22:02

Witam
Zbiornik można dostać na szrocie lub www.allegro.pl takich części się nie naprawia to są groszowe sprawy ;)

adamsky - Wto Maj 10, 2011 08:29

ja mam również pęknięty... wlewam 2,5 l płyny do spryskiwaczy, wiecej nie bo zaczyna się przelewać i powiem szczerze że pomimo tego że leży w piwnicy drugi na wymianę to jakoś bardzo mi to nie przeszkadza, a zapłaciłem za niego ok 35 pln :)
artek - Wto Maj 10, 2011 11:41

wroclaw paprotna 8 nr tel 665 215 163 zadzwon tam czy jeszcze tam urzeduje bo mial zmienic lokal
forest - Pon Maj 23, 2011 15:54

Koju, tak czy siak wolałem się zorientować jaki koszt naprawy, a jaki kupna. Zbiorniki chodziło od 40 zł. Udało mi się załatwić taniej w moim rodzinnym mieście w Bełchatowie. Robota naprawdę fachowo zrobioną i za niewielkie pieniądze (15 zł), gorąco polecam. Gościu poskładał nie jeden połamany motocykl i zna się na tym co robi. Jak ktoś będzie szukał to podaje numer kontaktowy: 605 681 229 (siedzibę ma na Przytorzu). Dla porównania we Wrocławiu na Żeromskiego chciał za to samo 40 zł.
Koju - Pon Maj 23, 2011 22:54

Hmmm widziałem takie zbiorniki po 25 pln . oczywiście używki ale w całości ;) po takim "spawaniu" nie będziesz miał pewności czy zaraz nie strzeli ponownie :) ale mniejsza z tym ważne że to groszowe sprawy.