Zobacz temat - Rover 25 - proszę o pomoc i ocene
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Rover 25 - proszę o pomoc i ocene

orzechosss - Sob Maj 14, 2011 20:23
Temat postu: Rover 25 - proszę o pomoc i ocene
Witam,
Mam zamiar zakupić Rovera 25, 1.4 16V 2001 rok link poniżej:
http://otomoto.pl/rover-25-C18497659.html

teraz pytanie :
co o tym sądzicie i na co mam zwrócić uwagę przy zakupie? Nie ukrywam,że będzie to moje pierwsze autko i nie chce wpaść na mine

leszczu - Sob Maj 14, 2011 20:29

orzechosss napisał/a:
co o tym sądzicie i

Od razu co się rzuca w oczy to cena. Nikt o zdrowych myślach nie sprzedaje takiego autko za taka kasę.
orzechosss napisał/a:
na co mam zwrócić uwagę przy zakupie?

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15124

orzechosss - Sob Maj 14, 2011 20:31

No właśnie wiem,ponoć pilnie chcą sprzedać i półtora roku już jest w posiadaniu kobiety,jutro mam jechać obejrzeć więc wolałem na forum zapytać
leszczu - Sob Maj 14, 2011 20:32

orzechosss napisał/a:
,jutro mam jechać obejrzeć

Koniecznie sprawdź go pod względem HGF-u :wink:

orzechosss - Sob Maj 14, 2011 20:37

właśnie słyszałem,że uszczelki to zmora. a jeśli moge zapytać to jak rozpoznać,czy jest wszystko ok? i ewentualnie jak z kosztami wymiany i dostępnością części.
Z góry przepraszam za pytania,ale jestem świerzak w przygodzie w Roverkami,a ma to być mój pierwszy samochód za własne ciężko zarobione pieniązki :grin:

leszczu - Sob Maj 14, 2011 20:44

orzechosss napisał/a:
a jeśli moge zapytać to jak rozpoznać,czy jest wszystko ok? i ewentualnie jak z kosztami wymiany i dostępnością części.

Wszystko jest na forum. Wystarczy poszukać. :wink:

orzechosss - Nie Maj 15, 2011 16:27

witam,
więc dziś byłem zobaczyć to "cudeńko" :lol:
-pierwsza sprawa to cena przez telefon inna na miejscu większa :shock:
- samochód nie jest bezwypadkowy,szyby z różnego okresu
- no i zapewnienia właściciela"nie zawiedzie sie Pan" - Ku**a zrobiłem 100km w jedną stronę a tam łożysko do wymiany,silnik nierówno pracuje,coś grzebane w silniku,tył niezbyt dobrze złożony
-nie wierzcie w zapewnienia właściciela,że ma go półtora roku - na miejscu okazuje się,że od listopada

Ogólnie nie polecam