Zobacz temat - [R75] Nagłośnienie, wzmacniacz, radio, zmieniarka
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Nagłośnienie, wzmacniacz, radio, zmieniarka

homerinio - Wto Maj 17, 2011 23:41
Temat postu: [R75] Nagłośnienie, wzmacniacz, radio, zmieniarka
witam
mam pytanie.
posiadam rovera 75 w sedanie, chciałbym się dowiedzieć coś o sprawię nagłośnienia. jak mam dojść gdzie podłączyć jakiś wzmacniacz, zmieniarkę. słaba jakoś głośników jest spowodowana oryginalnym radiem czy słabymi głośnikami ?

Rowan - Sro Maj 18, 2011 15:37

homerinio napisał/a:
słaba jakoś głośników jest spowodowana oryginalnym radiem czy słabymi głośnikami ?

Obydwoma rzeczami :mrgreen:

szpynior - Sro Maj 18, 2011 17:17

Niestety jakość radia i głośników jest słaba. Po wymianie radia usłyszysz więcej dźwięków. Lecz po pewnym czasie zapragniesz więcej.
homerinio - Sro Maj 18, 2011 17:52

a czy jakiś wzmacniacz dużo pomoże? bo nie chciałbym psuć wyglądu wnętrza. i gdzie szukać zmieniarki, bo na radiu mam przycisk cd ale nie mogę jej znaleźć.
szpynior - Sro Maj 18, 2011 18:04

Zmieniarka najczęściej występowała w schowku, bądź w bagażniku po prawej stronie za okładziną o ile się nie mylę, ja w swoim R75 też miałem ten magiczny przycisk a zmieniarki nie było, instalacji też :)

Co do wzmaka moim zadniem warto jeśli inwestujesz w dobre głośniki, w innym przypadku nie wykorzystasz ich potencjału.

dzelo23 - Pon Lis 14, 2011 08:00

Witam, posiadam najsłabsze radio sam kaseciak bodajże 8w czy będę wstanie podpiąć ten wzmacniacz
allegro.pl/wzmacniacz-mg-zt-t-rover-75-2001-harman-kardon-i1928417272.html

GaDo - Pon Lis 14, 2011 09:17

dzelo23 napisał/a:
Witam, posiadam najsłabsze radio sam kaseciak bodajże 8w czy będę wstanie podpiąć ten wzmacniacz
allegro.pl/wzmacniacz-mg-zt-t-rover-75-2001-harman-kardon-i1928417272.html



Według mnie to bez różnicy jakie masz radio ,dzięki temu pod każde radio podłączysz wzmacniacz http://allegro.pl/konwent...1894740581.html

xROnx - Pon Lis 14, 2011 22:53

dzelo23 napisał/a:
czy będę wstanie podpiąć ten wzmacniacz

GaDo napisał/a:
Według mnie to bez różnicy jakie masz radio

dzelo23, podany przez Ciebie wzmacniacz to oryginalny jaki był montowany w R75 razem z subem i całym nagłośnieniem. Podejrzewam że będzie problem z podłączeniem akurat tego wzmacniacza... no chyba że nabędziesz całą dodatkową wiązkę która była "dawana" razem z lepszym nagłośnieniem w R75 ale i tam mogą się pojawić schody.
Najlepszym rozwiązaniem będzie nabycie innego wzmacniacza które podłączysz dzieki np konwerterom do których GaDo, dał linka.
Zauważ że sam ten wzmacniacz H&K ma już w sobie specjalne wejścia na kostki które są we wspomnianej wyżej wiązce...