Zobacz temat - [r214si] Problem z komputerem spalił sie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214si] Problem z komputerem spalił sie

cinek776 - Sro Maj 18, 2011 12:21
Temat postu: [r214si] Problem z komputerem spalił sie
Dziś doszedłem w końcu do tego co mi sie dzieje z tym samochodem. płytka od komputera się spaliła i co dalej ?? moge ja zamienić na jakąś inna czy musze zrezygnować z centralnego i imma w samochodzie. doradzie mi coś bo nie wiem co robić. ?? auto stoi kilka dni a jest mi potrzebne ....
dariozz - Sro Maj 18, 2011 17:12

jaki masz sterownik, silnika? mam do sprzedania cały zestaw komputer, centralny zamek, immo, pilot, ewentualnie kluczyk i zamki za bardzo atrakcyjną cenę ponieważ kupiłem a okazało sie że mi nie potrzebne( zgubiłem klucze z pilotem ale znalazłem ;) ) zestaw z roverka 25 powinien pasować. a jak nie to niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu. ewentualnie mogę wysłać zdjęcie jak to wygląda
cinek776 - Sro Maj 18, 2011 22:32

Zobacze jak przydzie kupiony przezemnie sterownik, jak nic to nie da to sie odezwe ;D pozdro
ADI-mistrzu - Sro Maj 18, 2011 22:34

Chodzi Ci o ECU? A ska wiesz ze się spaliła?
cinek776 - Czw Maj 19, 2011 22:22

wyjołem ją ;D
ADI-mistrzu - Czw Maj 19, 2011 23:00

No dobrze, ale widać że coś tam jest uszkodzone? Chodzi mi o to jak doszedłeś do tego że ECU się spaliło.
cinek776 - Pią Maj 20, 2011 19:36

jak jechałem autem zaczeło coś bardzo smierdzieć, zamochód zaczoł trąbić i musiłem stanać ato sholowałem do domu i zaczołem go rozbierać, wiązka kabli w tylnej klapie sie przepaliła i była przyczyna zwarcia po zrobieniu wiązki kabli nic to nie dało wiec szukałem dalej, dostałem sie do tej centralki i zobaczyłem że plastik jest przytopiony, rozebrałem ją i w środku była bardzo spalona płytka. Dziś dostałem nowa płytke centralny chodzi ale piloty nie mogą sie zakodować do tej płytki i nie wiem co dalej zrobić ?? ?