Zobacz temat - [R214i] Filtr oleju MG ROVER
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214i] Filtr oleju MG ROVER

tomi83 - Pon Maj 23, 2011 22:51
Temat postu: [R214i] Filtr oleju MG ROVER
Witam,

wymieniałem dziś oleum w moim roverku, widząc, że stary zamontowany filtr to MG ROVER Original Parts myślę sobie, hmm, Niemcy (stamtąd pochodzi mój R) nie oszczędzają na oryginalnych częściach:) Odkręcam filtr, patrzę a tam napis MADE IN POLAND :) :):) Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem, że oryginalne części zamienne do roverków robi się także w Polsce :) Ciekawe czy jeszcze jakieś podzespoły były u nas produkowane??:)

keczu - Wto Maj 24, 2011 07:53

Orginalny filtr to filtron. Wystarczy je nawet z wygladu porownac, roznia sie ...kolorem :wink:
spider666 - Wto Maj 24, 2011 09:49

To zdejmij felgi aluminiowe i zobacz od wewnątrz gdzie są produkowane.
kzrr - Wto Maj 24, 2011 10:15

tomi83 napisał/a:
oleum


Nie żebym się czepiał ale to jest potoczna nazwa związku chemicznego a nie oleju stosowanego do samochodów :)

Tomi - Wto Maj 24, 2011 10:57
Temat postu: Re: [R214i] Filtr oleju MG ROVER
tomi83 napisał/a:
Witam,

wymieniałem dziś oleum w moim roverku, widząc, że stary zamontowany filtr to MG ROVER Original Parts myślę sobie, hmm, Niemcy (stamtąd pochodzi mój R) nie oszczędzają na oryginalnych częściach:) Odkręcam filtr, patrzę a tam napis MADE IN POLAND :) :):) Jakież było moje zaskoczenie, gdy zobaczyłem, że oryginalne części zamienne do roverków robi się także w Polsce :) Ciekawe czy jeszcze jakieś podzespoły były u nas produkowane??:)


W Roverach i MG bardzo wiele części jest produkcji Made in Poland :)

W kwestii filtrów, oryginalne filtry z napisem MG ROVER pojawiły się w momencie, gdy Filtron został sprzedany amerykańskiemu konsorcium posiadające markę WIX.

PTE - Wto Maj 24, 2011 12:02

Zerknij sobie jeszcze na górną część pochłaniacza oparów paliwa ;)