Zobacz temat - [R200] Brak przedniego lewego kierunku .
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Brak przedniego lewego kierunku .

kondzio508 - Czw Maj 26, 2011 05:39
Temat postu: [R200] Brak przedniego lewego kierunku .
Witam

mam taki problem , złozyłem cale auto po malowaniu i nie ma teraz kierunku po stronie kierowcy przedniego , dodam ze pozostałe 5 sztuk działa łacznie z tymi bocznymi na błotnikach , nie działa tylko ten z przodu.

z tego co posprawdzałem to masy wszystkie poczyszczone , zarówka cała i na tym kończy sie moje sprawdzanie bo brak mi pomysłów .

Może któryś z Kolegów miał taki przypadek w swoim roverku ?

aha i jeszcze mam pytanko co może być uszkodzone jak przenosi drgania na auto w zakresie 1500-3000 obrotów ? na wolnych obrotach nic sie nie dzieje , dopiero jak dam gazu w przedział 1500-3000 to karoseria troche wchodzi w rezonans .

z góry dziękuję za Pomoc .

Pozdrawiam konrad.

leszczu - Czw Maj 26, 2011 10:48

kondzio508 napisał/a:
Witam

mam taki problem , złozyłem cale auto po malowaniu i nie ma teraz kierunku po stronie kierowcy przedniego , dodam ze pozostałe 5 sztuk działa łacznie z tymi bocznymi na błotnikach , nie działa tylko ten z przodu.

z tego co posprawdzałem to masy wszystkie poczyszczone , zarówka cała i na tym kończy sie moje sprawdzanie bo brak mi pomysłów .

Może któryś z Kolegów miał taki przypadek w swoim roverku ?

Może gdzieś nie łączy na styku. Może spróbuj przy włączonych poruszać ta oprawką żarówki.
kondzio508 napisał/a:
aha i jeszcze mam pytanko co może być uszkodzone jak przenosi drgania na auto w zakresie 1500-3000 obrotów ? na wolnych obrotach nic sie nie dzieje , dopiero jak dam gazu w przedział 1500-3000 to karoseria troche wchodzi w rezonans .

Pewnie jakaś poduszka do wymiany. :wink:

pgrad - Wto Maj 31, 2011 20:23

U mnie w tym samym kierunku utleniła się lekko oprawka. Wyczyściłem papierem ściernym styki, podgiąłem troszkę blaszki, i problem zniknął.
kondzio508 - Czw Cze 02, 2011 05:22

Problem kierunku rozwiazany :)

Była nie dociśnieta oprawka która nie łaczyła styków .