Zobacz temat - [rover 620] pomocy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [rover 620] pomocy

pietass - Pią Maj 27, 2011 11:14
Temat postu: [rover 620] pomocy
witam prosze was o pomoc bo pierwszy raz mam rovera ale spodobal mi sie odrazu wczoraj nabylem rovera 620 di z 1997 roku ale na moje oko i trzeba cos wymienic tak jak mowilm poprezedni wlasciciel to niby: przeplywomierz ( bo faluje na obrotach na postoju i np jak jade 40 na 3 biegu to tak na zabke musze dac wiecej gazu i przestaje) ok druga czesc to sprzedajacy powiedzial sprezynka w skrzyni biegow biegi luzno dzialaja trzeba szukac biegu prosze napisac jak ktos tak samo mnialam z gory dziekuje
szoso - Pią Maj 27, 2011 11:17

pietass, proszę sprecyzować tytuł tematu
adamsky - Pią Maj 27, 2011 12:38

pietass, a co przepływomierz do falowania obrotami... przepływomierz w Twoim silniku steruje tylko zaworem EGR.
w każdym bądź razie jeśli szukasz pomocy, a udało Ci się znaleźć tą stronę a nawet i zarejestrować to poświęciłbyś 5 minut na przeczytanie regulaminu, to wiedziałbyś że jeśli nie ma tematu o podobnym problemie i nie znalazł byś rozwiązania to wtedy dopiero zakładasz nowy temat...
poza tym nie używasz interpunkcji i ja nie wiem co tam jest napisane...

Koju - Pią Maj 27, 2011 12:48

Witam
Tak jak napisał adamsky przepływomierz odpada :)
Wpisz sobie w szukajke "czujnik temperatury paliwa" i "wiązka pompy" sporo tematów do przerobienia jeśli chodzi o falujące obroty.

empe - Pią Maj 27, 2011 21:27

A w skrzyni biegów to nie żadna sprężynka tylko pewnie to: klekotanie i luz dźwigni zmiany biegów