Zobacz temat - [ALL] Porada lakiernicza - schodzący klar
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [ALL] Porada lakiernicza - schodzący klar

adylth - Wto Maj 31, 2011 22:12
Temat postu: [ALL] Porada lakiernicza - schodzący klar
Witam
Mam mały problem z klarem ,w późniejszym terminie drzwi będą całe malowane u lakiernika lecz do tego czasu chciałbym jakoś to zakryć ,proszę o poradę co nałożyć i jak to wykonać krok po kroku



Pozdrawiam

Drool - Sro Cze 01, 2011 00:28

Niefajnie to wygląda... Miałem ten sam problem w maździe. Ja kupiłem lakier bezbarwny w sprayu i sobie popsikałem. Jeżeli nie jesteś zbyt wymagający i nie będzie Ci przeszkadzać "prowizorka" to powinno starczyć. Generalnie z bliska wyglądało to baaardzo "nieprofesjonalnie". Z większej odległości nie rzucało się w oczy i mnie satysfakcjonowało :grin:
adylth - Sro Cze 01, 2011 00:40

a przed pryskaniem sprayem robiłeś może papierem ściernym ? bądź odtłuściłeś jakoś powierzchnie ?
Pływak - Sro Cze 01, 2011 07:50

Ja bym się z tym nie bawił tylko zaczekał na lakiernika i niech tym razem rozbierze całe drzwi do malowanie bo coś mi się wydaje, że przy wcześniejszym malowaniu komuś nie chciało się wyciągać uszczelek i z pod uszczelki zaczęło się łuszczyć. Jak koniecznie się chcesz bawić to kup lakier w sprayu trochę papierów wodnych i jazda. Normalnie przy malowaniu bazy nie lecisz papierem ale tu chyba byś lekko musiał przelecieć, później odtłuścić musisz malnąć lakierem, poczekać aż wyschnie, zrównać papierem wodnym i przepolerować jakąś pastą