Zobacz temat - Pierwszy dzień na forum - Beavis-Butthead
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Pierwszy dzień na forum - Beavis-Butthead

kasjopea - Nie Cze 05, 2011 19:53

Beavis-Butthead, jeśli nie zmienisz tytułu tak jak jest to opisane w zasadach kącika, temat wyląduje w koszu.
PanzerMajer - Nie Cze 05, 2011 19:59

Myśle ze temat jest dobrze rozpoznany i niema co tu przeprawiac ja ten ten temat rozumiem u uwazam spoko.
kasjopea - Nie Cze 05, 2011 20:03

PanzerMajer, wiesz, temat ma być napisany tak a nie inaczej i to czy Ty go rozumiesz czy nie, nie ma tu większego znaczenia, więc proszę nie spamuj.
PanzerMajer - Nie Cze 05, 2011 22:10

:wink:
Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 08:00

kasjopea napisał/a:
Beavis-Butthead, jeśli nie zmienisz tytułu tak jak jest to opisane w zasadach kącika, temat wyląduje w koszu.
....Moderatorek masz chyba jakiś problem :evil: jest krótko i na temat bo niby niby co mam napisać w tytule? może ma się rymować :rotfl:

[ Dodano: Pon Cze 06, 2011 08:00 ]
Ooooo moderatorkiem jest kobieta i chyba lubi dominować :oops:

szoso - Pon Cze 06, 2011 08:10

Beavis-Butthead, to ty masz problem, jeśli napisałbyś temat jak należy to nikt by ci uwagi nie zwracał
Beavis-Butthead napisał/a:
Ooooo moderatorkiem jest kobieta

nie moderatorem a administratorem

TrAViShOn - Pon Cze 06, 2011 08:12

Beavis-Butthead, to najpierw czytaj regulaminy dotyczące nazewnictwa tematów, a z takim podejściem jak post wyżej - możesz długo tu nie zabawić... :neutral:
Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 08:40

TrAViShOn napisał/a:
Beavis-Butthead, to najpierw czytaj regulaminy dotyczące nazewnictwa tematów, a z takim podejściem jak post wyżej - możesz długo tu nie zabawić... :neutral:
Tobie forumowiczu "Travi...." też nazwa tytułu nie pasuje? jak jesteś taki mądry to mi wytłumacz łaskawie co tam jest źle ujęte??????
TrAViShOn - Pon Cze 06, 2011 08:53

Beavis-Butthead, http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=62374
:czytaj to:

kasjopea - Pon Cze 06, 2011 10:01

Beavis-Butthead, widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, więc pomogę i poprawię ten tytuł tak, jak powinien wyglądać. Uwierz, to nie jest trudne. Miłego dnia :D .
Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 17:46

Wierzę, wierzę, ale problemy mam z pompą wtryskową, a nie ze zrozumieniem !! !zwyczajnie nie czytałem tego Waszego "kącika" :terefere: .Robicie z igły widły :bezradny:
kasjopea - Pon Cze 06, 2011 18:11

Zwróciłam Ci uwagę normalnie, jak każdemu, w komunikacie tym był zawarty link do kącika, po poprawieniu tematu komunikat jest kasowany (zresztą jak widać powyżej) i nie byłoby tej całej gadki, ale Ty wolałeś mnie obrażać
Beavis-Butthead napisał/a:
....Moderatorek masz chyba jakiś problem :evil:
. Życzę miłego pobytu na forum.
PanzerMajer - Pon Cze 06, 2011 18:15

Kolego teraz juz przesadziles co do tematu robisz se z ludzi frajerów zabiraj sie z forum i idzi gdzie indziej. :evil:
Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 19:25

Pisze się zabieraj a nie zabiraj co ty ze wsi

[ Dodano: Pon Cze 06, 2011 19:25 ]
kasjopea napisał/a:
Zwróciłam Ci uwagę normalnie, jak każdemu, w komunikacie tym był zawarty link do kącika, po poprawieniu tematu komunikat jest kasowany (zresztą jak widać powyżej) i nie byłoby tej całej gadki, ale Ty wolałeś mnie obrażać
Beavis-Butthead napisał/a:
....Moderatorek masz chyba jakiś problem :evil:
. Życzę miłego pobytu na forum.
.... Hmmm obrażać??? a niby jak? napisałem tylko, że nie czytałem Waszego kącika... a to jakaś obraza czy co :bezradny:
Ciufa - Pon Cze 06, 2011 19:33

Beavis-Butthead napisał/a:
Wierzę, wierzę, ale problemy mam z pompą wtryskową, a nie ze zrozumieniem !zwyczajnie nie czytałem tego Waszego "kącika" .Robicie z igły widły

brakuje mi tu słowa "PRZEPRASZAM" dla koleżanki
typowy hondziarz .....

Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 20:05

Typowy "Roverze" masz coś do Hondy? Rover 400 i 600 to nic innego jak Civic i Accord no i mnie oświeć za co niby mam przeprosić koleżankę?
Raptile - Pon Cze 06, 2011 20:06

Beavis-Butthead, kończ Wać Pan, Wstydu oszczędź ..
Beavis-Butthead - Pon Cze 06, 2011 20:12

O co Ci kaman? ziomku na traktorze :fura:
Markzo - Pon Cze 06, 2011 20:19

łooo :D też bym sie chcial tak nudzic jak Wy :D
apples - Pon Cze 06, 2011 20:25

Beavis-Butthead napisał/a:
za co niby mam przeprosić koleżankę?
Beavis-Butthead napisał/a:
....Moderatorek masz chyba jakiś problem jest krótko i na temat bo niby niby co mam napisać w tytule? może ma się rymować
Beavis-Butthead napisał/a:
Ooooo moderatorkiem jest kobieta i chyba lubi dominować




I tym miłym akcentem temat zamykam. :wink:

walkie - Pon Cze 06, 2011 20:28

Beavis-Butthead napisał/a:
O co Ci kaman? ziomku na traktorze


O trochę kultury chodzi. Wchodzisz tu, rejestrując się akceptujesz regulamin, jeśli go nie przestrzegasz to admin/mod zwraca Ci uwagę. Zamiast poprawić temat, idziesz w zaparte w chamski sposób. Zapewniam Cię, że jeśli jeszcze raz zwrócisz się do kogoś w sposób obraźliwy to funkcja pisania zostanie Ci zablokowana gdyż nie umiesz z tego w prawidłowy sposób skorzystać.