Zobacz temat - gdzie na wakacje nad morzem?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - gdzie na wakacje nad morzem?

_papa_ - Pon Lip 04, 2011 22:22
Temat postu: gdzie na wakacje nad morzem?
Jako, że do urlopu tuż tuż, zastanawiam się gdzie w tym roku się wybrać? Byłem niedawno we Władysławowie (rewelacja) oraz ostatnio w Mielnie (dla mnie przereklamowana miejscowość) a nie chciał bym jechać drugi raz w to samo miejsce. Odpadają małe mieściny dla rodzin z dziećmi. Szukam miejsca gdzie można by wieczorem wyjść i miło spędzić czas, nawet do rana. Co proponujecie? mam swoje typy.
wild_weasel - Pon Lip 04, 2011 22:49

_papa_, Łeba!
W sezonie dość duży ruch turystów. Jest trochę lokali i jakichś dyskotek - nie zwiedzałem, tylko widziałem, że są. Miejscowość turystyczna, sporo noclegów do wyboru - od pola namiotowego, przez prywatne kwatery, po hotele.
Będzie pan zadowolony ;)

merf3 - Pon Lip 04, 2011 23:01

A JAK nie Łeba to jednym słowem 3miasto...Chociaz nie jest nad morzem bo to zatoka ale Gdynia ma wiele imprez, jak nie Gdynia to Sopot z pieknym molem i tez imprezy , jak nie SOPOT TO GDANSK - WSZedzie blisko do wody , do imprez ... jednym slowem 3 w jednym:)
W 3miescie masz wszystko pod nosem i sie nigdy nie nudzisz.

lelek11 - Pon Lip 04, 2011 23:04

A może Darłówko?
0L0 - Pon Lip 04, 2011 23:08

Jastrzębia Góra.

Blisko do 3-miasta. Na Hel da się z Władysławowa PKP dojechać.

Oskar - Wto Lip 05, 2011 00:18

Międzyzdroje, niedługo będzie tam festiwal gwiazd. Jak chcesz gdzieś wyjść wieczorem i zostać do rana to też jest tam kilka miejsc.
Remigiusz - Wto Lip 05, 2011 00:25

Francja - Nimes :wink:
Perez - Wto Lip 05, 2011 02:17

Jeżeli chcesz odpocząć, a nie poimprezować to polecam Stegnę.
Ja rok temu byłem w Stegnie. Nie drogo, blisko i nieprzeludnione. Polecam ośrodek wczasowy "Fala" ceny śmieszne, a standard niezły, wszystko nowe i czyściutkie, a do tego z balkonu widać auto na parkingu. Można też sobie wypożyczyć rower w recepcji, tylko pamiętaj, że jazda rowerem z plaży pod wpływem może grozić nawet więzieniem.

Piotrass - Wto Lip 05, 2011 08:48

Tylko i wyłącznie Mielno! Nie ma nic lepszego nad polskim morzem. :mrgreen:
am_k - Wto Lip 05, 2011 08:57

Krynica Morska.
Ładna, długa, szeroka plaża.

walkie - Wto Lip 05, 2011 09:20

Dziwnów! Spokojnie i blisko do różnych ciekawych miejsc. Można robić wycieczki: Do Świnoujścia + przeprawa promem, Kołobrzeg, Trzebiatów, Międzyzdroje + rezerwat żubrów + woliński park + Wolin, Mielno na imprezki. Dodatkowo dużo dobrych knajpek na miejscu, na trasie do Międzyzdrojów, w lesie genialna zagroda z przepyszną rybką.
Pawkaz - Wto Lip 05, 2011 09:28

A ja polecam Puck-idealne miejsce dla tych co chca odpoczac od ludzi :mrgreen:
Oskar - Wto Lip 05, 2011 09:30

walkie, Byłaś kiedyś w Dziwnowie? I mnie nawet nie odwiedziłaś :razz: Mieszkam 2 kilometry od Dziwnowa.
kfrankiewicz - Wto Lip 05, 2011 09:49

Darłowo, polecam rezydencje Legrams, blisko do Darłówka, aquaparku w Jarosławcu, Koszalina, Słupska.http://www.legrams.afr.pl/
Rokosz - Wto Lip 05, 2011 14:17

Byłem w Łebie i jest przereklamowana, moim zdaniem... Mnie najlepiej się odpoczywało w Krynicy Morskiej i ją polecam.
walkie - Wto Lip 05, 2011 14:33

Oskar, co roku praktycznie tam jestem :)
a gdzie Ty mieszkasz?

Oskar - Wto Lip 05, 2011 14:55

walkie, Międzywodzie. Daj znać jak byś była w tym roku zrobimy mini spota :wink:
walkie - Wto Lip 05, 2011 14:56

Oskar, no właśnie za Międzywodziem znajduje się ta fajna knajpka w lesie! Jasne, że damy! Zazdroszczę lokalizacji, chciałabym mieszkać nad morzem :)
borek88 - Wto Lip 05, 2011 17:56

najfajniej latem było w Miedzyzdrojach (nie byłem jeszcze w mielnie)
sopot tez mi sie podoba byłem na majowy 2-gi raz tam
jest super hotel chinski z jednej strony na deptaku a z drugiej na plazy kilkadziesiat metrow od morza. ale ceny kosmos-pewnie drugi raze go nie odwiedze bo najzwyczajniej w swiecie nie stac mnie na takie larytasy (ale sa szczegolne okazje ktore warto pamietac pozytywnie całe zycie i mozna troche zaszalec bo wspomnien nikt nie zabierze)

a poza polska to warto odwiedzic bułgarie taniej niz w polsce i lepiej tylko ze ta odległosc
mozna z biurem podrozy sprobowac

no i teraz tez warto grecje odwiedzic podobno taniocha w tym roku:D
teraz to wogle co roku cos bedzie
rok temu egipt tunezja za grosze teraz grecja za rok moze portugalia hiszpania
a za 2 moze polska:D ale wtedy to raczej nie bedziemy przejmowac sie wakacjami tylko biegac z kijami po ulicach;D

kumilek23 - Sro Lip 27, 2011 21:57

jak chcesz się wieczorem dobrze zabawić to polecam Gdańsk, na przełomie lipca i sierpnia jakoś jest jarmark dominikanów, też fajna atrakcja, plaże to chyba na stogach bo tam nie ma aż tyle ludzi co na jelitkowie, a jak chcesz mieć prawie pustą plażę to jakieś 10 km od Gdańska jest wyspa sobieszewska przy ujściu wisły to możesz się nawet nago poopalać :razz: