Zobacz temat - [416]Ocena i naprawa pilota 3TXa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [416]Ocena i naprawa pilota 3TXa

baksik28 - Sro Lip 06, 2011 18:41
Temat postu: [416]Ocena i naprawa pilota 3TXa
Witam wszystkich.
Ostatnio przypomnialem sobie ze przy zakupie mojego "R" sprzedawca dal mi srodek od pilota Lukas 3TXa a ze mam tylk jeden pilot a dwa kluczyki to chce cos z tym zrobic(wczesniej nawet nie zagladalem do tego).
Na zdjeciu widac ze trzeba to troche polutowac i tu jest moje pytanie , czy mozliwe jest ze to jeden pilot i wogole bedzie dzialal i warto sie w to bawic???

szoso - Sro Lip 06, 2011 18:48

skąd mamy wiedzieć czy będzie działał, nikt tu jasnowidzem nie jest i ze zdjęcia nie wróży
trzeba to polutować i wtedy się okaże
o ile ten pilot jest dopisany do centralki immo

ADI-mistrzu - Sro Lip 06, 2011 18:54

Nawet nie pilot a ten scalak co trzeba go dolutować.
Jeśli chcesz to za 30zł mogę spróbować Ci go zrobić, sprawdzę jaki jest jego stan i co trzeba wymienię.
Tylko przedtem mógł byś zrobić większe zdjęcie obydwu stron pilota ?

baksik28 - Sro Lip 06, 2011 19:01

ADI-mistrzu napisał/a:

Tylko przedtem mógł byś zrobić większe zdjęcie obydwu stron pilota ?


No ze zdjeciami to ni bardzo bo robie je tel.
Spróbuje to polutowac,
A jezeli bedzie dzialal i trzeba bedzie go zgrac z immo, nie orientujecie sie w jakich granicach cenowych moga za to wziac???

ADI-mistrzu - Sro Lip 06, 2011 19:22

Do tego potrzebne jest T4, więc jak diagnostyka koło 100zł kosztuje to obstawiam ze wgranie pilota niewiele mniej.
baksik28 - Sro Lip 06, 2011 19:34

Ok, dzieki za odpowedzi.
plemaster - Sro Lip 06, 2011 19:39

Chyba nie trzeba do tego T4. Kiedyś idę sobie chodnikiem i widzę że jakichś 2 kolesi grzebie przy Roverku 200... z ciekawości się zapytałem co się stało...koleś powiedział że wpadły mu do kibla kluczyki z pilotem a był to jego ostatni pilot. Przyjechał jakiś koleś z komputerkiem wielkości telefonu i nowym oryginalnym pilotem i mu to zrobił w 10 minut. Nie wiem ile sobie za to wziął ale wszystko działało. Wziąłem od gościa nawet wizytówkę ale chyba gdzieś posiałem.
gargamel - Czw Lip 14, 2011 11:42

ADI-mistrzu, ADI-mistrzu, witam mam problem otoz popsuly sie 2 piloty, auto wraca na lawecie do domu i potrzebuje pomocy.....wiadomo immo nie da uruchomic auta piloty wygladaja na calkiem ok jestem z dabrowy gorniczej i nie mam tez kodu awaryjnego...potrafilbys mi pomodz jakos??oczywiscie nie za darmo:)
szoso - Czw Lip 14, 2011 11:45

gargamel, jest coś takiego jak pw więc na przyszłość radzę skorzystać