Zobacz temat - [Rover 200] Brak tylnich wycieraczek!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 200] Brak tylnich wycieraczek!

misiekGL88 - Sob Lip 23, 2011 17:06
Temat postu: [Rover 200] Brak tylnich wycieraczek!
Cześć Wszystkim:) Mam problem z tylnymi wycieczkami. Z głupoty nie wyłączyłem ich przed zgaszeniem samochodu. Na drugi dzień załączyłem elektrykę i zauważyłem że są nie wyłączone, więc od razu je wyłączyłem. W czasie jazdy chciałem je załączyć i już nie ruszyły:/
Sprawdziłem bezpiecznik nr 14 i jest w porządku. Silniczek nie buczy nic się nie rusza. Zdjąłem tylną osłonę ale nic specjalnego tam nie widzę przy silniczku. Macie możne jakiś pomysł co się stało, jak to naprawić albo sprawdzić, czy od razu wymienić silniczek?? Dziękuje z góry za pomoc:)

leszczu - Sob Lip 23, 2011 17:17

A jak ma się wiązka tylnej klapy ??
misiekGL88 - Sob Lip 23, 2011 17:29

A dokładniej?? Chodzi o te wszystkie kabelki? Jeśli tak to nic na nich nie widać bo są jakoś pijaną oklejone chyba fabrycznie?
leszczu - Sob Lip 23, 2011 17:36

No czy kabelki nie są gdzieś urwane, czy mają izolację. Musisz zajrzeć pod tą gumę i zobaczyć w jakim są w stanie. :wink:
kepor - Sob Lip 23, 2011 19:36

misiekGL88 napisał/a:
A dokładniej?? Chodzi o te wszystkie kabelki? Jeśli tak to nic na nich nie widać bo są jakoś pijaną oklejone chyba fabrycznie?


Jeśli pisze, że wygląda na zaizolowane fabrycznie to patrząc na model (200tka) to nie ma opcji żeby się zachowało aż do teraz. To już taki standard

wachu990 - Sob Lip 23, 2011 20:10

Kolego sprawdź przekaźnik tylnej wycieraczki !! U mnie właśnie on padł ... znajduje się on przy tylnej prawej lampie ... ale spowodowane to było raczej brakiem uszczelki w tylnej lampie a woda leciala na przekażnik ... :o Pozdrawiam !!
misiekGL88 - Nie Lip 31, 2011 21:32

Sprawdzę go jeszcze dziś dziękuje:) A taki przekaźnik można kupić? I jaki jest jego koszt??

[ Dodano: Nie Lip 31, 2011 21:32 ]
Dziękuje naprawione to jednak była wiązka w tylnej klapie i przepalony bezpiecznik:D Dziękuje za pomoc:)