Zobacz temat - [R620si] Problem ze ssaniem w Lato
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620si] Problem ze ssaniem w Lato

arkadius176 - Sro Lip 27, 2011 16:46
Temat postu: [R620si] Problem ze ssaniem w Lato
Witam Wszystkich forumowiczów,
Mam problem proszę o pomoc w jego rozwiązaniu, ale do rzeczy - jest teraz Lato a mój Roverek odpala na ssaniu , wygląda to tak jakby nadal była zima, obroty po odpaleniu 2000 po chwili spadają na 1500 i tak się trzymają aż do rozgrzania silnika stopniowo spadając. Komputer nie pokazuje żadnych błędów , przepustnica czyszczona krokowy też, nie wiem co to może być może ktoś miał podobny problem lub wie co to może być... Proszę o pomoc !! ! Pozdrawiam...

[ Dodano: Sro Lip 27, 2011 16:46 ]
Witam,
Widzę że nikt nie potrafi mi odpowiedzieć co może być powodem dolegliwości mojego R, postanowiłem więc wymienić czujnik temperatury silnika jako że wziąłem go jako pierwszego podejrzanego, jak tylko wymienię to napiszę jaki jest efekt czy coś pomogło może się to komuś przyda. Pozdro.

KRYS - Sro Lip 27, 2011 17:20

Kolego tak ma być !

nic nie grzeb

arkadius176 - Sro Lip 27, 2011 18:06

Jak to tak ma być mówisz, że jest wszystko w porządku ? Z tego co pamiętam w zeszłym roku w lato odpalał bez ssania od razu po odpaleniu miał normalne obroty jakieś 850 obr/min.
Jeśli masz rację to wcześniej coś było nie tak. Pozdrawiam.

marthinez - Sro Lip 27, 2011 20:50

arkadius176 napisał/a:
Jeśli masz rację to wcześniej coś było nie tak.
Ma rację, a wcześniej pewnie IAC nie pracował jak należy.
arkadius176 - Pią Lip 29, 2011 12:48

Dzięki Wielkie za pomoc zaoszczędziliście mi trochę pracy i kasy. Na pewno macie rację po czyszczeniu przepustnicy i krokowca i na koniec resecie kompa wszystko wróciło do normy. Jeszcze raz Wielkie Dzięki. Pozdrawiam. :grin: :lol: :roll: