Zobacz temat - [R200] Wtyczka, kable do cewki ...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Wtyczka, kable do cewki ...

wachu990 - Nie Sie 07, 2011 20:09
Temat postu: [R200] Wtyczka, kable do cewki ...
Witam !! Wczoraj podczas podmiany cewki, którą pożyczyłem od forumowicza wildchild zauważyłem dziwny problem lub nie problem. Sądzę, że tak nie jest oryginalnie ... :/ Cieńszy kabel biegnący do wtyczki cewki został rozcięty, w miejsce rozcięcia dolutowano drugi. Czy ktoś z forumowiczów mógłby sprawdzić jak wygląda sprawa ... Mam lpg - czy to może być kabel z lpg ?? Jak co to instalacja diego dla wtajemniczonych bardziej w tye zabawki :grin: Ogólnie drogą eliminacji chcę się dowiedzieć co jest winne za pykanie z rury - przebieranie na jałowym. Również rozważam taką możliwoś - wsiąść z kolegami z ostrowa oczywiście też od nas z forum (mają też 200) i pojechać do nowego miasta nad wartą :grin: Ale ile taka zabawa może obrazków pociągnąć ... :mrgreen:
kamax_19 - Nie Sie 07, 2011 20:28

Mi się wydaje że silnik się kończy........... :razz: :razz: :razz:
A tak na poważnie to ciężka sprawa z tym przebieraniem bo juz wiele rzeczy było wymienionych i problem w ciąż ten sam..........

WildChild - Nie Sie 07, 2011 21:16

Wachu, dalej wtrysków nie sprawdziliśmy.. Jutro trzeba popatrzeć, jak masz czas
wachu990 - Nie Sie 07, 2011 21:28

Ok przekręcimy te pare śrubek :grin: Ale po mojej pracy :wink: czyli tak 16 30 zobaczymy czy mu przejdzie ..... ale watpie .... na lpg tez czasami pyknie :sad:
WildChild - Nie Sie 07, 2011 21:44

moim zdaniem bez wizyty u kogoś kto się na tym zna lepiej od nas się nie obędzie, ale Ty masz teraz inne wydatki i taka robota
kamax_19 - Nie Sie 07, 2011 22:17

WildChild, Masz na myśli nowe kanapy..........????
WildChild - Pon Sie 08, 2011 00:44

Niee, mam na myśli pomalowanie lotki :D nic nie wiem o jakiś kanapach o.O
spider666 - Pon Sie 08, 2011 10:22

wachu990 napisał/a:
Cieńszy kabel biegnący do wtyczki cewki został rozcięty, w miejsce rozcięcia dolutowano drugi. Czy ktoś z forumowiczów mógłby sprawdzić jak wygląda sprawa ... Mam lpg - czy to może być kabel z lpg ??


tak, podaje prędkość obrotową silnika do sterownika lpg.


ale sprawdź te kabelki czy nie poprzecierane, czy dobrze naciągnięte.
i obejrzyj świece czy nie mają przebicia. sprawdź też działanie sondy lambda,
przez podpięcie najzwyklejszym kabelkiem do OBD (np. elm327) lub poprzez
podłączenie do sterownika gazu komputera.

WildChild - Pon Sie 08, 2011 10:32

wachu990 świece ma nowe, zresztą wczoraj przełożyliśmy świece z mojego R i nic to nie dało