Zobacz temat - [r25] Przepływomierz
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] Przepływomierz

Jawaa - Nie Sie 28, 2011 23:05
Temat postu: [r25] Przepływomierz
Witam, niedawno kupiłem R25, rozbierałem go i widzę że jest odpięty przepływomierz, być może że poprzednik miał z nim jakieś problemy, ale niestety narazie nie miałem okazji się przejechać i sprawdzić :/ bo zarejestrowany bedzie za tydzień, ale podłączyłem go, i na "luzie" wkręca powyżej 4k spokojnie do końca nawet i nie kopci na ciemno, więc czy idzie jakoś sprawdzić przepływomierz ? bo wiem że to często siada w tych dieslach rovera.. a skoro był odłączony.. a przy okazji pytanie gdzie można by takowy kupić ? w miare rozsądnej cenie ?
Remigiusz - Pon Sie 29, 2011 00:55

Jawaa, Kup jak będzie kaputt od Opla Astry :wink: A co do testu to trzeba się przejechać :wink:
Krzysi3k - Pon Sie 29, 2011 08:19

Remi55, ale teraz od Astry jakoś ludziom nie działa za bardzo... coś pozmienił Bosch może...
Remigiusz - Pon Sie 29, 2011 11:46

Krzysi3k, Wiem ze coś jest nie tak ale czy kupisz od Alfy Astry czy od innego po numerze nie działa czasem, czemu tak jest nie wiem :neutral: Niestety innej alternatywy nie ma :wink:
har0 - Pon Sie 29, 2011 11:59

Najgorsze jest to że przepływomierze nie podlegaja zwrotom- przynajmniej z mojego doświadczenia wiem że nie zwrócisz ich z powrotem do sklepu, możesz tylko reklamować jak ci nie pasuje.
Remigiusz - Pon Sie 29, 2011 12:20

har0, Ja z kumplem chyba 4 przeplywomierze testowałem i potem on je oddal bo nie działają jak trzeba :neutral:
Jawaa - Pon Sie 29, 2011 12:46

troche lipa ;/ a gbdzie można kupić dobry przepł. do r25 ? i w jakiej cenie
har0 - Pon Sie 29, 2011 18:52

Remi podaj na PW namiary na tą firmę. Chętnie też posprawdzam jeśli można bedzie w razie czego oddać :D ja 2 krotnie sam musialem sprzedawać zakupione przepływomierze bo do sklepu nie chcieli przyjać zwrotów " bo na części elektroniczne nie uwzglednia sie zwrotów" . A reklamować nie było sensu skoro były one sprawne ale nie u mnie
Remigiusz - Pon Sie 29, 2011 18:53

har0, Ale sklep w Austrii tobie chyba raczej mało co da :razz: