Zobacz temat - [R200 SDi] Drgające szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 SDi] Drgające szyby

plemaster - Pon Wrz 05, 2011 18:25
Temat postu: [R200 SDi] Drgające szyby
Praktycznie od samego początku drga mi szyba pasażera....wydaje to strasznie denerwujący dźwięk. Drganie występuje tylko w pewnych położeniach np. kiedy szyba jest zamknięta do końca to drga jak szalona.....wystarczy ją opuścić o milimetr i przestaje. Domyślam się że to coś z uszczelką ale może ktoś już to przerabiał i poradził sobie z tym w jakiś cwany sposób?
EMERYT19 - Pon Wrz 05, 2011 18:37

probowales sciagnac tapicerke dzwi?? moze prowadnica jest luzna lub jakis inny element
plemaster - Pon Wrz 05, 2011 20:29

Nie na razie nic nie rozkręcałem
FunkyOne - Pon Wrz 05, 2011 22:39

U mnie jest podobnie, tyle, że drgania występuja przy obrotach 2-3tys.
Zastanawiam się nad zdjęciem całego boku..

EMERYT19 - Wto Wrz 06, 2011 06:27

plemaster napisał/a:
Nie na razie nic nie rozkręcałem



no ja bym zaczal od zdjecia boku i popatrzyl co jest grane....a jak masz lewe rece do mechaniki i boisz sie ze cos zepsujesz to popros kogos kto wie do czego sruboktret sluzy[bez urazy]

plemaster - Wto Wrz 06, 2011 08:16

Hehe spoko....raczej sobie dam radę ;)
newans - Nie Wrz 18, 2011 10:30

Miałem tak samo u siebie i jeździłem z tym dopóki szyba nie spadła z prowadnicy... co sie okazało miałem nie dokręcone śruby mocujące szybę do prowadnicy. U was pewnie będzie ten sam problem. Wystarczy ściągnąć tapicerkę drzwi i 2 śruby dokręcić :) Pozdrawiam!
empi - Nie Wrz 18, 2011 12:15

miałem to samo w tamtym roku w zimie i to akurat przy mrozach -20, te śróby dokręcić trzeba było i wsadzić szybę do prowadnicy spowrotem

Możliwe że to jest przyczyną więc lepiej nie zwlekaj z tym lepiej to sprawdzić od razu w wolnej chwili.

Pozdrawiam