Zobacz temat - Honda Civic, kiedyś nazywana Hanią dziś Jelonkiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Honda Civic, kiedyś nazywana Hanią dziś Jelonkiem

najko - Czw Wrz 15, 2011 10:08
Temat postu: Honda Civic, kiedyś nazywana Hanią dziś Jelonkiem
Witam, opiszę historię hondy civic znajomego, który swoją hondzinę nazywał Hanią, a dziś nazywa jelonkiem:)
Jechał z Wrocławia z dosyć dużą prędkością i z daleka zobaczył sarnę.... zaczął hamować ostro i jak juz tak podjechał do tej sarenki bliżej okazało się, że to jelonek jest, z dosyć dużym porożem, na "szczęście" udało mu się zahamować, nie robiąc krzywdy pięknemu zwierzęciu i ukochanej Hani, siedział tak chłopak uszczęśliwiony, aż tu nagle... Jelonek bach susa do przodu porożem i przebił chłodnicę wody:) hehe chyba miał nieco inne podejście do sprawy:)

kruszan - Czw Wrz 15, 2011 10:46

:shock: heh, niezła historia :mrgreen:
bociannielot - Czw Wrz 15, 2011 10:54

najko napisał/a:
siedział tak chłopak uszczęśliwiony, aż tu nagle... Jelonek bach susa do przodu porożem i przebił chłodnicę wody:)
:hahaha:
sobrus - Czw Wrz 15, 2011 10:55

pwned :)
tronsek - Czw Wrz 15, 2011 11:16

Parę lat temu, też miałem przygodę ze zwierzyna leśną.
Pewnego październikowego ranka ok godz. 05:00 jadąc jak zawsze do pracy. W pewnej chwili w oddali, w świetle reflektorów zobaczyłem przebiegające przez drogę dwa dziki. Zdjąłem tylko nogę z gazu, bo były dość daleko, więc nie widziałem sensu hamowania. W pewnej chwili usłyszałem huk z prawej strony i poczułem, jak zakołysało autem. Ciężko przestraszony zatrzymałem się jakieś 300m dalej, aby zobaczyć co się stało. Okazało się, że tylne, prawe drzwi zostały wgniecione. Uderzył w nie DZIK.
Od tamtego czasu tylne prawe drzwi mojego KADETT'a nosiły nazwę "Dzikie Drzwi".