Zobacz temat - Zakup Rower 216
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - Zakup Rower 216

Frag30 - Pon Wrz 19, 2011 10:59
Temat postu: Zakup Rower 216
Witam pierwszy raz Panowie

Proszę o pomoc - mam możliwość zakupu Rover 216 z 1992 r 1.6 kat - silnik Hondy - przebieg 233 tyś

Proszę o opinie - auto jest w dobrym stanie za małe pięniądze 1500 zł, ale interesuje mnie ekonomika tego auta spalania oraz eksloatacja - koszty częśći , rozrządu itp.

Auto to ma być w rodzinie jako drugie tzw dupowóz miejski.

Proszę o opinie

shilus82 - Pon Wrz 19, 2011 16:54

na tym forum są także Panie, żeby nie było !
A to jakieś ogłoszenie jest, czy po prostu słownie przekazane? bo jak ogłoszenie to daj link to sobie pooglądamy i podyskutujemy :)

Frag30 - Wto Wrz 20, 2011 07:57

No niestety prywatne ogłoszenie - sprawdzałem samochód wczpraj w warsztacie i wyszło że mam maglownice do roboty co sądzicie o tym samochodzie ?
PTE - Sro Wrz 21, 2011 11:41

A czego się spodziewasz za 1500zł? Jeśli reszta jest w porządku, to bym brał. Tak mi przynajmniej mówi moja szklana kula. Na regenerację maglownicy wydasz jakieś 500-600zł. Możesz oczywiście kupić nową za równowartość tego, co dasz za samochód.

Co do kosztów - widzę, że jesteś z internetu. Nie będziesz miał zatem problemu z użyciem tej opcji. Mozesz jeszcze zajrzeć np. tutaj, tutaj albo tutaj.

bociannielot - Sro Wrz 21, 2011 12:58

Frag30, dokładnie jak PTE napisał, czego Ty się spodziewasz za 1500zł? może jeszcze powinien mieć radio DVD z wysuwanym ekranikiem :wink: . Ludzie kupują drogie auta i na dzień dobry po kilka tys. trzeba włożyć, także normalne że do auta za 1500zł możesz musieć trochę dołożyc :ok:
borsi - Sro Wrz 21, 2011 15:38

licz się z kosztami podstawowymi czy wydech za 3 miesiące nie piernie.
Zawieszenie czy zaraz końcówek nie będziesz wymieniał(choć to mizerny koszt)
amory etc . hamulce to tak na pirazy drzwi wybadasz.
czy elektryka działa.
Czy na zimnym nic w nim nie stuka .
Powodzenia.