Zobacz temat - [ROVER MODEL 75 IDEALNY] potrzebna ocena
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [ROVER MODEL 75 IDEALNY] potrzebna ocena

driftdreamer - Sob Wrz 24, 2011 19:08
Temat postu: [ROVER MODEL 75 IDEALNY] potrzebna ocena
Witam brat chce kupić coś takiego

http://allegro.pl/rover-m...1828963747.html

jak to widzicie? cena dosyć niska, jak ma sie silniczek 1,8 w takiej budzie?

dafit - Nie Wrz 25, 2011 19:49

ja bym tego kijem nie tknął , powinien mieć ciemną tapicerke albo odwrotnie inne części w jasnych kolorach to raz, dwa to nawet mu się nie chciało zmienić wykładziny po czym widać że to anglik po przeszczepach, poducha u pasażera jest albo wywalona albo coś... miał instalacje gazową co widać po dziurze w zderzaku , ogólnie auto mocno pokombinowane już gorszego chyba nie można było sobie znaleźć :roll:
HiS - Nie Wrz 25, 2011 20:08

I cena dwa razy niższa niż zwykle trzeba za takie auto dać, rupieć nic więcej...
plemaster - Pon Wrz 26, 2011 13:20

Ta wykładzina to masakra ;P ...nawet dziura po pedale gazu jest ;P

Najlepszy tytuł "IDEALNY".....takimi to prokurator się zajmować powinien.

Glodzio - Pon Wrz 26, 2011 13:56

wiesz co? jak masz odrobinę czasu sprawdź tablica.pl ponieważ zdjęcia kojarzę właśnie z tamtego portalu, jeżeli jest to to auto co tam znalazłem to był wystawiony bodajże za 11tyś i z informacją że silnik do generalnego remontu albo lepiej wymiany.
driftdreamer - Pon Wrz 26, 2011 20:19

ok dzieki za pomoc panowie. Sprawa juz nieaktualna, wlasciciel telefonicznie uprzedzil ze to anglik, gazu tam prawdopodobnie nie bylo chodz nie wiem kto i po co wymienia zderzak na taki z dziura na wlew gazu :mrgreen: po przejechaniu 250 km i obejrzeniu go okazalo sie z w aucie jest za duzo do zrobienia. Jednym slowem lipa i chyba nie polecam.