Zobacz temat - [r25] olej w układzie wydechowym
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r25] olej w układzie wydechowym

kalitus84 - Sro Paź 05, 2011 22:49
Temat postu: [r25] olej w układzie wydechowym
Witam po awari silnika olej dostal sie do wydechu i po zamontowaniu silnika i odpaleniu jak wydech nabiera temperatury to kopci czym sie pozbyc oleju z wydechu ma sie wypalic sam czy czyms mam przeplukac układ
Remigiusz - Sro Paź 05, 2011 22:52

kalitus84, Wypali sie :wink: Prze gazuj go porządnie na ciepłym silniku po okolicy :wink: Tak ja robiłem :razz:
kalitus84 - Sro Paź 05, 2011 23:08

teraz to juz mniej kopci bo jak odbieralem go od mechanika to kopcil tam jakby sie cos palilo hehe zadyma ladna . a jeszcze jedno pytanie pali sie lapmka ladowania i ladowanie niby jest jak odpale silnik to rozjasnia sie podswietlenie zegarow czyli ladowanie jest zrobilem 20 km i aku jak krecil tak kreci normalnie co jest przyczyna dodam ze olej z silnika tego starego polal sie na alternator czy to wina oleju w nim czy sie samo jakos ulozy i sie olej wyslizga czy mam rozerac i go czyscic
Remigiusz - Sro Paź 05, 2011 23:59

kalitus84, Sprawdź czy wtyczka lub kable są wszystkie podłączone. Ląduje 13.8V :?: Jak tak to jakiś kable nie podpięty, ale sprawdź to miernikiem. Bo 20km to nie jest wiele i spokojnie z 100km można zrobić na samym akumulatorze bez alternatora :wink:

Co do zadymy to tak masakra to wygląda ale się wypali i potem spokój będzie :mrgreen: