Zobacz temat - Proszę o wsparcie dla ROVERKA SD1 w PIMP MY RIDE ( MTV )
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Proszę o wsparcie dla ROVERKA SD1 w PIMP MY RIDE ( MTV )

baranndg - Sob Paź 15, 2011 19:46
Temat postu: Proszę o wsparcie dla ROVERKA SD1 w PIMP MY RIDE ( MTV )
Witam wszystkich.
Mam olbrzymią prośbę.
Zgłosiłem mojego Roverka SD1 z 1983r. do PIMP MY RIDE.
Potrzebuje głosów aby mieć szanse na odpicowanie bryki.
Głosujemy za pomocą FACEBOOKA do 31 października 2011r.
link:
http://apps.facebook.com/...ka.aspx?id=1406

Zapraszam klubowiczów i nie tylko do głosowania na mojego Roverka.
Każdy głoś na wagę złota.
Za wszystkie głosy z góry dziękuję :)
P.S. To nic nie kosztuje , tylko 2 min czasu i 5 kliknięć.

slax - Sob Paź 15, 2011 19:50

masz głosy ode mnie i żonki

[ Dodano: Sob Paź 15, 2011 19:50 ]
ale jak już Ci roverka odpicują to przyjedziesz na spot do trójmiasta sie pochwalić!!!

flapjck1 - Sob Paź 15, 2011 20:01

a ja cie przepraszam, ale glosu nie dam, zycze ci mozliwosci i checi do dopracowania auta, ale nie przez ten program

po nim auto nie bedzie takie fajne...

i gratuluje slicznego sd1 - on nie stal czasem w piastowie?

magneto - Sob Paź 15, 2011 20:03

Oddałbym głos ale trzeba się zalogować,a ja niestety nie korzystam z tego typu portali.
Jeśli znasz możliwość zagłosowania bez logowania to daj znać.
Pozdro

Ps.Jak tak dalej pójdzie to chleba człowiek nie kupi bez logowania albo kliknięcia "lubie to" na fejsbuku

colin1983 - Sob Paź 15, 2011 20:15

mój głos poszedł :razz:
Pawkaz - Sob Paź 15, 2011 20:29

Nie zaglosuje-brak fejsa.Planujesz dolaczyc do naszego klubu na stale ?
magneto - Sob Paź 15, 2011 20:46

Pawkaz napisał/a:
Planujesz dolaczyc do naszego klubu na stale ?

zalogował sie żeby zebrać głosy.

Pawkaz - Sob Paź 15, 2011 20:52

magneto napisał/a:
zalogował sie żeby zebrać głosy.

Roznie w zyciu bywa, ale calkiem mozliwe.Po przeczytaniu posta zmieniam zdanie na Twoje Magneto

maryba - Sob Paź 15, 2011 20:54

poszło ...z drugiej strony sam chciałbym żeby mi odpicowali bryke ;P
Pawkaz - Sob Paź 15, 2011 20:56

A ja nie..cieszylbym sie tylko wtedy jak ja bym nad tym pracowal a nie ktos inny
maryba - Sob Paź 15, 2011 21:15

Pawkaz napisał/a:
A ja nie..cieszylbym sie tylko wtedy jak ja bym nad tym pracowal a nie ktos inny


ba......

aliciaMG - Sob Paź 15, 2011 21:19

No szkoda, że taka aspołeczna jestem i nie mam FB :/ bo bym głos oddała.
Powodzenia w zdobywaniu głosów :)

Swoją drogą zapraszamy na jutrzejszy spot:
http://forum.roverki.eu/v...p=666083#666083

MaReK - Wto Paź 18, 2011 21:11

Mój głos oddany ;)
Adrian - Wto Paź 18, 2011 21:28

:pisze2: ... Poszedł głos i ode mnie. :wink:
andrew0503 - Wto Paź 18, 2011 21:45

Też zagłosowałem :wink:
krzychu.b - Wto Paź 18, 2011 22:27

A masz :pisze2:
MaReK - Wto Paź 18, 2011 23:13

Kolega baranndg był w naszym Klubie na długo przed wieloma z nas ;)
W/g filmu ze Zlotu w Jachrance jego nick brzmiał 8sheep8.

Nie wiem dokładnie kiedy dołączył, ale pamiętam go na swoich dwóch pierwszych Zlotach (Radom 2006, Jachranka 2007). Kolega żeby się do nas dostać pokonywał najdłuższą ze wszystkich Zlotowiczów trasę. Wydaje mi się, że nawet na jednym z tych Zlotów otrzymał nagrodę za ten wyczyn :) Przyjeżdżał zawsze mocną ekipą, a jego auto zawsze budziło zachwyt ;)

Fakt, że zarejestrował się dopiero teraz związany jest z tym, że jego konto nie zostało przeniesione z grup dyskusyjnych, a być może po kolejnej rejestracji po porządkach uciekło po raz kolejny.

Jak ktoś się przyjrzy temu autu na zdjęciach, widać na przedniej szybie w rogu znaczek Klubowy.

Co do jakości programu... cóż. Ja uważam, że ten konkurs został już dawno rozpisany, ale... próbować warto i trzeba promować także nasz Klub w takich produkcjach. Nie skazywałbym auta na porażkę, bo u nas jednak są nieco inne trendy. Czy ktoś widział auto odpicowane w polskiej edycji tego programu? Chyba już jedna się odbyła ;)

Też jestem ciekaw czy jest możliwość głosowania na to auto poza facebookiem?

Pozdrawiam,

Link do filmiku z Jachranki
http://www.youtube.com/watch?v=DshZsxj8gB8

Link do filmiku z Radomia (2:39 - wręczenie dyplomu...)
http://www.roverki.pl/fil...radom-2006.html

InEs - Sro Paź 19, 2011 08:38

Mój skromny głosik tez już poszedł :)
Lukasz_Konin - Sro Paź 19, 2011 09:02

Ode mnie również 2 głosy. Załatwie ci jeszcze kilka :)
Wydryszek - Sro Paź 19, 2011 10:16

Miałem się zgłosić...już robiłem zdjęcia i nagrywałem filmik ale....
Jak poczytałem warunki współpracy w projekcie PMR by ZERO to mi się odchciało i nie chcę
być na kazde zawołanie z samochodem chociaż stąłbym się rozpoznawalny dzięki wywiadom itd :D

Do rozdysponowania 63k PLN na auto... ciekawe, dadząpewnie jakiś mocny wzmacniacz, kilka głośników i już 40k pójdzie, odnowią lakier, jakieśsprężyny z golfa wsadzą pocięte i nie dadzą gwrancji bezpieczeństwa.... szkoda psuć samochodu, w wykonaniu PL może nieciekawie to wyjść ale trzymam kciuki za wygraną i oddaję głos :)

Roma - Sro Paź 19, 2011 10:16

Nie mam FB, ale obiecuję, że przymuszę do głosowania wszystkich znajomych, którzy z niego korzystają :)

Powodzenia :)

Yog-Sothoth - Sro Paź 19, 2011 12:21

Zagłosowałem :) Sam myślałem żeby swojego biednego R800 wrzucić, ale znając formułę programu to by odpicowali z mocną przesadą, a to nie dla mnie.

Btw. SD1 jest zajebisty :) W dodatku te felgi i opony.. ech http://youtu.be/z1nlyC4Vq_M

flapjck1 - Sro Paź 19, 2011 15:34

polecam przeczytac i obejrzec

http://www.zlomnik.pl/ind...da-i-komentuje/

Pawkaz - Czw Paź 20, 2011 13:58

Kojarze uzytkownika 8sheep8 i jego fure ;) ale obejrze jeszcze filmy. ;)
Wydryszek - Czw Paź 20, 2011 15:38

flapjck1, dokładnie o tym mówiłem....... dlatego odpuściłem sobie zgłoszenie swojego R który i tak by się nie dostał :p
Berg - Czw Paź 20, 2011 16:56

Specjalnie się zarejestrowałem :)
haszczyc - Czw Paź 20, 2011 19:51

Ja mając fb nie zagłosuje ponieważ zarejestrował się na forum tylko i wyłącznie by prosić i głosy, kiedy głosowanie się zakończy to oleje te forum, po prostu ja osobiście spamu nie pomagam nawet jeśli to jest rover
bambi - Czw Paź 20, 2011 20:06

mój głos też poszedł :grin:
pazdzi0h - Czw Paź 20, 2011 20:11

2 glosy ode mnie i od zony 369 i 370 :) cos aplikacja nawala na FB bo nie moge tam skomentowac, wiec pisze tu, pozdrawiam i good luck!
siemion_ - Czw Paź 20, 2011 20:12

MaReK napisał/a:
Kolega baranndg był w naszym Klubie na długo przed wieloma z nas ;)
W/g filmu ze Zlotu w Jachrance jego nick brzmiał 8sheep8.

Nie wiem dokładnie kiedy dołączył, ale pamiętam go na swoich dwóch pierwszych Zlotach (Radom 2006, Jachranka 2007). Kolega żeby się do nas dostać pokonywał najdłuższą ze wszystkich Zlotowiczów trasę. Wydaje mi się, że nawet na jednym z tych Zlotów otrzymał nagrodę za ten wyczyn :) Przyjeżdżał zawsze mocną ekipą, a jego auto zawsze budziło zachwyt ;)

Fakt, że zarejestrował się dopiero teraz związany jest z tym, że jego konto nie zostało przeniesione z grup dyskusyjnych, a być może po kolejnej rejestracji po porządkach uciekło po raz kolejny.

Jak ktoś się przyjrzy temu autu na zdjęciach, widać na przedniej szybie w rogu znaczek Klubowy.

Co do jakości programu... cóż. Ja uważam, że ten konkurs został już dawno rozpisany, ale... próbować warto i trzeba promować także nasz Klub w takich produkcjach. Nie skazywałbym auta na porażkę, bo u nas jednak są nieco inne trendy. Czy ktoś widział auto odpicowane w polskiej edycji tego programu? Chyba już jedna się odbyła ;)

Też jestem ciekaw czy jest możliwość głosowania na to auto poza facebookiem?

Pozdrawiam,

Link do filmiku z Jachranki
http://www.youtube.com/watch?v=DshZsxj8gB8

Link do filmiku z Radomia (2:39 - wręczenie dyplomu...)
http://www.roverki.pl/fil...radom-2006.html



haszczyc kilka postów wyżej MaRecKi w skrócie opisał sytuację, ale nikt nikogo na siłe nie zmusza do głosowania.

borek88 - Czw Paź 20, 2011 22:21

głos oddany rover jest dopiero na 20miejscu
balrog - Pią Paź 21, 2011 03:46

tez dorzucilem swoj grosz :)
sobrus - Pią Paź 21, 2011 09:34

i ja też :)
maryba - Sob Paź 22, 2011 20:52

Właśnie na BBC Knowledge jest test m.in. ROver SD1 :) polecam.




Ley - Sro Lis 02, 2011 20:30

Głosowanie zakończono - roverek załapał się do finałowej piętnastki :)

Zobaczymy, czy wybiorą akurat naszą markę :)

Yog-Sothoth - Sro Lis 02, 2011 23:27

Oglądając 2 odcinek szczerze mówiąc mam nadzieję że nie.. ale to już decyzja właściciela.
Markzo - Sro Lis 02, 2011 23:49

ten program to dramat, wieś tańczy i śpiewa, ekipa i prowadzący nieudolnie starają się naśladować Xzibita i west coast customs a wychodzi im to... plastikowo i sztuczni + to machanie łapami jak auto wjeżdża na warsztat, no mega murzyńsko :roll: :roll: lepiej niech sie do sd1 nie dotykają...
Kozik - Czw Lis 03, 2011 07:39

http://www.youtube.com/watch?v=f8a23TsVKD0 haha
PTE - Czw Lis 03, 2011 11:13

Markzo napisał/a:
ten program to dramat, wieś tańczy i śpiewa, ekipa i prowadzący nieudolnie starają się naśladować Xzibita i west coast customs a wychodzi im to... plastikowo i sztuczni + to machanie łapami jak auto wjeżdża na warsztat, no mega murzyńsko :roll: :roll: lepiej niech sie do sd1 nie dotykają...


A czy w oryginalnej wersji było lepiej? Oglądałem jakieś 10 odcinków z Xzibit'em i żaden z odpicowanych samochodów mnie nie zachwycił. Wręcz przeciwnie, raziły nie tylko swym wyglądem, ale i brakiem funkcjonalności, co jest tym bardziej dziwne, iż były to podstawowe auta dla swych właścicieli.

Właściciele to temat na osobny artykuł. Uczestników programu wybierano zapewne w myśl zasady "im większy chlew, tym lepiej". Jestem pewien, że większość z nich w ciągu kilku miesięcy zapuściło swe pojazdy do tego stopnia, iż niewiele odbiegały od stanu sprzed odpicowania.

Yog-Sothoth - Sro Lis 09, 2011 17:45

Ale muszę powiedzieć że fura z odc. 3 jest ok. Idealnie w temat, zgodność z użytkowaniem i nie zjedli miejsca bagażowego ;)
sobrus - Czw Lis 10, 2011 08:03

Ja lubie program "wheeler dealers" ("fani czterech kółek").
Restaurują na sprzedaż stare samochody z bardzo ograniczonym budżetem :)
Ale fachowo i bez żadnej wiochy, potem wyglądają prawie jak nowe :)

slax - Pon Lis 14, 2011 16:01

sobrus napisał/a:
Ja lubie program "wheeler dealers" ("fani czterech kółek").
Restaurują na sprzedaż stare samochody z bardzo ograniczonym budżetem
Ale fachowo i bez żadnej wiochy, potem wyglądają prawie jak nowe
:ok: popieram. W niedzielę o 12 leci na diskawery, szkoda że żadnego roverka nie pokażą mam na myśli choćby właśnie SD1, mini albo R800, były z tego co pamiętam jakieś land rovery
borek88 - Pon Lis 14, 2011 16:14

slax napisał/a:
mini

robili

slax - Pon Lis 14, 2011 16:18

borek88, kurna to nie widziałem , muszę na necie wyszperać, dziex
Oskar - Wto Lis 29, 2011 13:01

baranndg, gratuluje dzisiaj widziałem na stronce że Twój Rover i kilka innych autek mają napisane: OBRADY JURY. A z tego co zauważyłem tylko około 10 samochodów ma taki znaczek. Powodzenia.