Zobacz temat - [R200] Ogrzewanie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Ogrzewanie

smoczas - Pon Paź 17, 2011 13:06
Temat postu: [R200] Ogrzewanie
Witam.
Mam nietypowy problem z pokrętłem ogrzewania.Od razu piszę ,że nie jest przekręcone.
Mogę regulować nadmuch ciepłego powietrza tylko w jakichś 30% skali.Nie mogę ustawić max ciepłego nawiewu,bo coś kurde blokuje pokrętło. I w związku z tym leci mi ledwo letnie powietrze:(Ma ktoś jakies pomysły? Dlaczego nie mogę przekręcic dalej?

Wydryszek - Pon Paź 17, 2011 13:28

Sprawdź linki za konsolą środkową podczepione do pokręteł, może ktoś grzebał i się blokują o coś albo są zmienione.

Latarka w dłoń, kładziesz się na fotelu kierowcy plecami z głowąpod schowkiem :D kręcisz pokrętłem i patrzysz czy linka chodzi luźno....z tgo co pamiętam, ciemno niebieska.
Na dole za schowkiem i obudową filtra kabinowego w lewym rogu masz takie blaszane ramię które przestawia Ci nadmuch z zimnego na ciepły, powinno się spokojnie bez linki dać jednym palcem ruszyć w skrajne położenia.

Vipok3 - Wto Paź 18, 2011 11:10

Ja miałem ten przypadek ale w dieslu. U mnie zatarł się zawór otwierający ciepło do nagrzewnicy który jest w komorze silnika przy wlocie do nagrzewnicy. Pomogło WD i chodzi pokrętło ok.