Zobacz temat - Miesięcznik "Mechanik" - Virtual reality
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Miesięcznik "Mechanik" - Virtual reality

Pływak - Pon Paź 17, 2011 19:09
Temat postu: Miesięcznik "Mechanik" - Virtual reality
Witam mam pytanie i jednocześnie prośbę czy posiada ktoś może miesięcznik "Mechanik" w swoich zbiorach lub ma do niego dostęp na uczelni albo w pracy? Pilnie potrzebował bym dwa artykuły jeden z 11/2004 i drugi z 1/2007 ewentualnie jeśli ktoś posiadał by jakieś inne ciekawe artykuły na temat wykorzystania wirtualnej rzeczywistości w technice i przemyśle też bym był bardzo wdzięczny. Potrzebuje informacji na ten temat do projektu, a znaleźć coś w naszym ojczystym języku niestety nie jest łatwo :neutral:
sTERYD - Wto Paź 18, 2011 10:00

mam dostęp do mechanika, ale dzisiaj to raczej nie dam rady pogmerać. Jak nikt sie szybciej nie znajdzie, to jutro Ci poskanuje :cool:
Pływak - Wto Paź 18, 2011 15:27

Nie spieszy się nawet jeśli zeskanował byś mi to w przyszłym tygodniu było by super :)

Tutaj dokładne tytułu artykułów

Weiss Z., Konieczny R., Kasica M., Kowalski M.: "Interaktywne projektowanie z zastosowaniem narzędzi VRML". Mechanik 11/2004,

Weiss Z., Weiss E., Konieczny R., Kasica M., Kowalski M.: "Zastosowanie technik wirtualnej rzeczywistości do wizualizacji środowiska pracy". Mechanik 01/2007.


Jak by ktoś miał dostęp do pozycji Zeszyty Naukowe Politechniki Poznańskiej. Budowa Maszyn i Zarządzanie Produkcją to też bym miał prośbę o skan jednego artykułu :)

sTERYD - Sro Paź 19, 2011 09:56

mechanika będę miał, ale to drugie, to muszę sprawdzić w czytelni
Pływak - Pon Paź 31, 2011 11:16

Udało Ci się może coś znaleźć?


EDIT: Niestety sTERYD nie odpowiada, a ja nadal poszukuje tych dwóch artykułów gdyby ktoś inny miał dostęp do tego czasopisma i mógł by mi zrobić skany byłbym bardzo wdzięczny :)