Zobacz temat - [R416] Elastyczna końcówka przewodu hamulcowego.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Elastyczna końcówka przewodu hamulcowego.

bibson3 - Pon Paź 24, 2011 10:02
Temat postu: [R416] Elastyczna końcówka przewodu hamulcowego.
Witam po długiej nieobecności :)

Pytanie jak w temacie, czy ktoś z Was koledzy (i koleżanki rzecz jasna) natknął się na sklep wysyłkowy w ofercie którego znaleźć można elastyczne końcówki przewodów hamulcowych? W końcu mam parę wolnych weekendów więc obiecałem sobie że zrobię te piszczące hamulce :) Z tego co patrzyłem to na tomateam nie ma tychże wężyków (tzn. jest ale do 200/25 czy to to samo?).

Pozdrawiam

greg-si - Pon Paź 24, 2011 11:15

Intercars
Nie wiem co mają przewody elastyczne do piszczenia hamulców ale zmienić zawsze można.

bibson3 - Pon Paź 24, 2011 11:53

Mają to że zapchana końcówka elastyczna powoduje nie odpływanie płynu hamulcowego z cylinderka w którym porusza się tłoczek, efekt jest taki że tłoczek nie cofa się do końca przez co klocek jest cały czas lekko dociśnięty do tarczy. Klocki są twarde a więc przy lekkim dociśnięciu ostro piszczą.

Znalazłem już wcześniej tego intercarsa ale czy oni prowadzą sprzedaż wysyłkową?

bizon - Pon Paź 24, 2011 14:50

bibson3, ostatnio tez wymienialem te przewody i tak jak piszesz ustalo piszczenie. Tyle ze oddalem do mechanika bo mialem kilka innych cyrkow i nie chcialo mi sie w to bawic. Widze ze jestes z Poznania, dam Ci namiar na tego mechanika, zadzwonisz i spytasz gdzie kupil:

Poznań ul. Szczepankowo 140
500 037 976

bibson3 - Pon Paź 24, 2011 17:43

Jak z poznania to na pewno w intercarsie kupił :) Problem w tym że mieszkam dokładnie na drugim końcu miasta od sklepu, a pracuje w takich godzinach jak oni :) dlatego pytałem o sklep wysyłkowy.

Nie wiesz może ile dał za same przewody?

Pozdrawiam.

bizon - Pon Paź 24, 2011 17:51

Trudno powiedziec bo bylem u niego z polecenia i policzyl mi chyba ponizej czesci
greg-si - Pon Paź 24, 2011 21:45

W intercarsie kupowałem wysyłkowo bo mieli lepsze ceny niż w sklepie.