Zobacz temat - [Peugeot 1007] Malowanie miski olejowej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Inne (np. Polonez 1.4, MG Maestro, Rover SD1 itp.) - [Peugeot 1007] Malowanie miski olejowej

ADI-mistrzu - Pon Lis 14, 2011 09:12
Temat postu: [Peugeot 1007] Malowanie miski olejowej
Witam,
Na dniach będę miał do odrdzewienia i pomalowania miski olejowej w peugeot 1007 z 2006 roku.
Tak myślałem nad malowaniem proszkowym, nie jest to droga metoda a podobno sprawdza się na miskach.
Ktoś to testował? Trzeba mocno oczyścić powierzchnię z rdzy do tej metody? Wystarczy ręczne odrdzewianie do blachy czy trzeba piaskować?

A może czymś innym da rade pomalować i zda egzamin (nie będzie się przypalać, nie będzie się łuszczyć).

Pozdrawiam

piterazim - Pon Lis 14, 2011 10:21

W większości malarni proszkowych piaskują. Jak już inwestujesz w malowanie proszkowe dołóż kilka groszy i niech ci zrobię wszystko od a do z:)
ADI-mistrzu - Pon Lis 14, 2011 10:43

To nie dla mnie tylko klientki, ale w sumie jak robić to najlepiej porządnie, tylko trochę tej miski nie chce mi się ściągać...
leszczu - Pon Lis 14, 2011 10:48

Kup puszkę mała puszkę Hameraid-a jeden nie duży pędzelek, dobrze oczyść powierzchnię, a dalej to już wiesz co robić. :wink:

PS:
Auto z 2006 i już ma zardzewiałą miskę :shock:

ADI-mistrzu - Pon Lis 14, 2011 11:24

Nie zejdzie ten hameraid za szybko? Wytrzyma temperaturę, nie będzie nagle się palić?

P.S.
Jak będę miał auto to zrobię zdjęcie i opisze go, bo to niezła historia z nim jest.... :lol:

leszczu - Pon Lis 14, 2011 11:39

ADI-mistrzu napisał/a:
Nie zejdzie ten hameraid za szybko? Wytrzyma temperaturę, nie będzie nagle się palić?

Co ty, ja u siebie mam tak zrobione i teraz po roku zaglądałem i nawet żadnego znaku niema. :wink: