Zobacz temat - [r 420 di] kod lakieru
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [r 420 di] kod lakieru

yorzo - Pon Lis 14, 2011 11:11
Temat postu: [r 420 di] kod lakieru
Witam Panowie. Proszę pomóżcie... może ktoś zna kod lakieru do rovera 420di diesel,rocznik 1997.Mój rover jest koloru grafitowego metallica. Jedyne info na tabliczce na slupku to LVH. Czy to wystarczy dla firmy mieszajacej lakiery?
Dzięki.
yorzo

leszczu - Pon Lis 14, 2011 11:12

yorzo, jak najbardziej starczy. :wink:
yorzo - Pon Lis 14, 2011 11:17

Dzięki :ok: Pytam,bo lakier kupuje dla mnie szwagier w ciemno-jedzie do innego miasta (Białystok) i nie ma żadnej próbki. Rover zostaje w garażu ,więc dlatego pytałem o kod :neutral:
Jeszcze raz thx!

bizon - Pon Lis 14, 2011 11:29

Zapytaja pewnie jeszcze o marke samochodu, ale zakladam ze Twoj szwagier wie czym jezdzisz :)
Adrian - Pon Lis 14, 2011 11:39

Możesz odkręcić klapkę wlewu paliwa i dać szwagrowi. Dobiorą wtedy do rzeczywistego koloru.
kruszan - Pon Lis 14, 2011 11:42

Popieram, bo nowy oczywiście będzie ładniejszy - ale będzie za ładny, za ciemny i za żywy. Obecny niestety już trochę zbladł, czasu się nie oszuka :)
leszczu - Pon Lis 14, 2011 11:43

AdrianWWL napisał/a:
Możesz odkręcić klapkę wlewu paliwa i dać szwagrowi. Dobiorą wtedy do rzeczywistego koloru.

Tak by było najlepiej. :wink: Zależy jeszcze do czego mu ten lakier potrzebny, jeśli do zaprawek to wystarczy tylko kod, ale jeśli do malowania jakiegoś elementu to lepiej wsiąść wspomnianą wyżej klapkę wlewu paliwa. :wink:

yorzo - Pon Lis 14, 2011 11:57

Do zaprawek,do zaprawek :smile: A bez klapki strach jeździć. A nóż wachę ściągną albo wleją czegóś :mrgreen: ,korek zwiną itp. :wink: I bida gotowa ,a ja nerwowy bardzo jestem :wink: :rotfl:
bizon - Pon Lis 14, 2011 11:59

yorzo napisał/a:
Rover zostaje w garażu

yorzo napisał/a:
A nóż wachę ściągną albo wleją czegóś :mrgreen: ,korek zwiną

Jak Ci sie do garazu wbija to na pewno znajda cos ciekawszego niz korek :D

leszczu - Pon Lis 14, 2011 12:06

Jak do zaprawek to kod wystarczy w zupełności. :wink:
yorzo - Pon Lis 14, 2011 12:07

bizon napisał/a:

Jak Ci sie do garazu wbija to na pewno znajda cos ciekawszego niz korek :D

Dobre! :mrgreen: Ale do pracy trzeba czymś było dojechać i stoi toto wystawione na pokusę wielbicieli superaut :wink:
Dobra,sorry za offtopy -dziękuję wszystkim za pomoc!