Zobacz temat - [r600] jak wymienic podsufitówkę
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [r600] jak wymienic podsufitówkę

radi821 - Nie Gru 11, 2011 09:17
Temat postu: [r600] jak wymienic podsufitówkę
Witam
Jak mam wyjąć podsufitkę z auta po jej zdemontowaniu ?
bo raczej przez bagażnik nie wyjmę , ktoś próbował ?
Mam zamiar okleić ją czarnym zamszem jak i słupki
Pozdrawiam .

rami1000 - Nie Gru 11, 2011 09:26

Najlepiej nie mieć szyby, ale jakby zdemontować siedzenia to nie da rady drzwiami?
radi821 - Nie Gru 11, 2011 09:31

raczej nie , chyba ze drzwi wyjmę
R.E.D. - Pon Gru 12, 2011 11:32

nie wiem jak w roverku, ale w passku podsufitka byla dosyc gietka i sie nie lamala, wiec powinno sie dac obracac na tyle, zeby wyjac przez drzwi. wiekszy problem bedzie jesli masz szyberdach bo wtedy moze sie juz zlamac :roll:
BorysOpole - Wto Gru 13, 2011 00:04

witaj, jak zmieniałem u siebie materiał na podsufitce wyciągnąłem przez tylne drzwi rozłóż maksymalnie siedzenie pasażera i daj je jak najbardziej do przodu, jak będziesz już miał luźną podsufitkę wyjmiesz ją bokiem pozdr
EquinoX - Sob Gru 17, 2011 09:42

Ja natomiast złożyłem siedzenie pasażera na płasko i wyciągnąłem przez przednie ;)
balrog - Nie Gru 18, 2011 23:58

Przednie siedzenia musza byc polozone na plasko i kombinuj przez ktore drzwi najlatwiej bedzie ja wyciagnac. Pare razy wyciagalem ale juz nie pamietam przez ktore drzwi :(
marzlot - Czw Gru 22, 2011 14:03

Przednie siedzenia trzeba położyć jak najniżej się da, i wyciągać przez drzwi pasażera. W ubiegłą sobotę wyjmowałem w Hondzie Accord, bo zaczęło z kapać z okolic narożnika przód od kierowcy. Szukam nieszczelności jeszcze.
zaq - Nie Sie 05, 2012 16:44

Odświeżę temat! Może ktoś napisać jak zdjąć krok po kroku podsufitkę w r600? Nie chciałbym czegoś urwać! Chodzi mi głównie o jakieś zatrzaski bo ze śrubami sobie poradzę:) Na co trzeba zwrócić uwagę?
Matbia - Sro Sie 08, 2012 08:37

Po pierwsze musisz zdjąć daszki przeciwsłoneczne, później plastiki słupków z przodu, lampke w kabinie - tam pod nią jest chyba też jakaś spinka, rączki do trzymania, zaślepki na środku podsufitki, plastiki te nad drzwiami itd oraz osłony słupków tylnich, z tego co pamiętam w podsufitce zatrzaski są z tyłu, musisz po prostu energicznie szarpnąć żeby zatrzaski wyskoczyły. Trudno opisać jaką techniką to robić aby nie popsuć ;p Na pewno uważnie i nic na siłę :)