Zobacz temat - [R45]wymiana foteli z wersji Angielskiej do europejskiej
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45]wymiana foteli z wersji Angielskiej do europejskiej

frydrys - Sob Sty 07, 2012 00:01
Temat postu: [R45]wymiana foteli z wersji Angielskiej do europejskiej
a wiec chce kupic skórke do mojego R45 :grin: i teraz pytanie? na wiekszości aukcjach są czesci z Anglika jest jakas mozliwość przełozenia foteli tak aby fotel kierowcy miał reg.góra/dół i reg.ledzwiowe? czy można przełożyć same obicia foteli ( wtedy i fotel pasażera by miał takia samo reg. jak kierowcy)
Remigiusz - Sob Sty 07, 2012 00:22

frydrys, Ja bym kupił fotele od anglika. na miejsce pasażera dal kierowcy z uk a na swoje miejsce kierowcy tylko obicie zmienił. W 45 nie ma tragedii żeby ściągnąć obicie i znów założyć :wink:
marcin888 - Sob Sty 07, 2012 10:44

Dołączę sie do tematu czy ktos może sprawdzał czy fotele z r 600 podejdą do r45 bo kolega ma bardzo ładne i wsadził bym je do swojego rovelka :lol:
Adrian - Sob Sty 07, 2012 11:31

To jedź do kolegi i sprawdź. :razz: Moim zdaniem szkoda nawet paliwa wypalać, bo nie będą pasować. Tak na chłopski rozum...
frydrys - Sob Sty 07, 2012 11:47

Remigiusz napisał/a:
frydrys, Ja bym kupił fotele od anglika. na miejsce pasażera dal kierowcy z uk a na swoje miejsce kierowcy tylko obicie zmienił. W 45 nie ma tragedii żeby ściągnąć obicie i znów założyć :wink:

no własnie tak chciałbym zrobić chyba ze trafią sie dwa z regulacja :grin: bo i takie widziałem.. jak zdjąć obicia foteli??

pawel_cz - Sob Sty 07, 2012 19:56

Witam,
ma ktoś z koleżanek/kolegów rozeznanie czy da się przemienić obicia foteli z wersji angielskiej na europejską, ale w R400? Tam w konstrukcji fotela jest mocowanie zatrzasków pasów bezpieczeństwa i niestety nie wydaje się to takie proste i oczywiste ja w R45.


//poszukaj kolego wątku o podgrzewanych fotelach do R400, tam jest trochę zdjęć i opisów zdejmowania obić z foteli. Może coś podpasuje do R45.

Remigiusz - Sob Sty 07, 2012 23:24

frydrys, Odkręć fotel i będzie widać. Sie tylko ściąga je od spodu. Maja takie długie rynny które ssie trzymają dolnej ramy. to się ściąga i obicie odchodzi w całości. Dużej filozofij nie ma jak fotel wymontujesz. Widać gołym okiem :razz:

A jak chcesz parę obrazków to ściągnij Rave :mrgreen: