Zobacz temat - [ r 25 streetwise ] dobry mechanik warszawa / okolice ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ r 25 streetwise ] dobry mechanik warszawa / okolice ?

najnowszy85 - Pon Sty 09, 2012 22:00
Temat postu: [ r 25 streetwise ] dobry mechanik warszawa / okolice ?
Witam ! Poszukuję dobrego mechanika który miał do czynienia z roverami , najlepiej z testbook' iem . Starałem się dodzwonić do mariusz418 , ale nie ma żadnej odpowiedzi . Proszę namiary na mechanika ew. numer tel. do Mariusza , może mam zły nr tel . Pozdrawiam .
Dudek - Pon Sty 09, 2012 22:27

Ja mam dobrego mechanika u siebie w Zielonce. Oddawałem już do niego mojego Streetwise'a, ale on chyba nie ma testbook'a :/
Pytanie, co chcesz zrobić :?:

maniaq - Pon Sty 09, 2012 23:27

http://www.roverki.pl/czc...=31&sobi2Id=219

Lub jak sie dogadasz moze na spota udaloby sie mariuszowi zabrac T4 ale w tym tyg jest zarobiony i wyjezdza na ferie z dzieciakami, wiec przyszly tydzien pewnie kom OFF :) ale probuj sie dodzwonic w tym jak cos pilnego, jak nie to moze w 2 tyg ferii.

ADI-mistrzu - Wto Sty 10, 2012 09:37

A co się dzieje koledze z autkiem?
najnowszy85 - Wto Sty 10, 2012 20:51

z tego co wiem to auto nie ma mocy . Zaczyna jakoś jechać od 2700 obr/min . Wykluczyłem przepływke . Nie wiem jak z rurami od intercoolera . Auto nie jest moje tzn. było jakies 2 lata temu i funkcjonuje w firmie w której pracuje . Najlepiej żeby ktoś podłączył T 4 . Nie wiem czy turbo siada ? Wiadomo że na tzw. oko to chłop w szpitalu umarł ..... wiec chciałbym żeby obejrzał t ktoś kto ma o tym pojęcie . Pozdro .