Zobacz temat - [Accord] Nie wkręca sie na obroty
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Accord] Nie wkręca sie na obroty

karol6376 - Pon Sty 30, 2012 15:55
Temat postu: [Accord] Nie wkręca sie na obroty
Witam!

Jako że jestem szczęsliwym posiadaczem Hondy z silnikiem Rovera z 1996 to dzisiaj gdy wracałem po nocy z pracy to pojawił sie problem :D termometr pokazał mi -17 i jade sobie spokojnie a tu auto zwalnia chyba licha ropa, stanąłem na chwile luz bluz poklekotał troche, jade dalej wyjechałem na prostą daje mu gaz a on taki muł się zrobił że szok, oborty do 2800 i dalej nie chce iść, wywaliło bład 34 i dojechałem do domu. Wstawiłem auto do ocieplanego garazu postało trochę, odpaliłem auto wkręca sie na obroty wieć postanowiłem pojechać na orlena dotankować świeżej ropy ale wracam i dalej go przytyka. Tak do 3 tys jest ok a potem tak go przytyka. Wina ropy panowie czy coś poważnego? Auto chodziło idealnie do tej pory zero błedów.

szoso - Pon Sty 30, 2012 16:02

wina paliwa, nie ma co tu szukać
filtr paliwa do wymiany również

karol6376 - Pon Sty 30, 2012 16:05

Dzieki za odpowiedź.
To ten błąd 34 Cewka czasu wtrysku paliwa to poprostu wyskoczył z winy paliwa? Jak czytałem na forum to po 50 krotnym przekręceniu kluczyka podobno sie sam skasuje tak?

szoso - Pon Sty 30, 2012 16:09

karol6376 napisał/a:
To ten błąd 34 Cewka czasu wtrysku paliwa to poprostu wyskoczył z winy paliwa?

tak, miałem nie raz i nie dwa
karol6376 napisał/a:
Jak czytałem na forum to po 50 krotnym przekręceniu kluczyka podobno sie sam skasuje tak?

tak, ale jak go nie skasujesz to też nic się nie stanie

qwer43 - Wto Sty 31, 2012 21:56

ja mialem to samo tylko ze u mnie krecil sie do 3 tys obrotow wymienilem filterek paliwa 30 zl i jezdzi normalnie a problem tkwil w tym ze w filtrze zamarzlo jakies 100 ml wody i nie dawalo dawki paliwa takiej jak auto potrzebowalo.