Zobacz temat - Ktoś chętny na piaskowanie i malowanie proszkowe?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Ktoś chętny na piaskowanie i malowanie proszkowe?

greg-si - Czw Lut 02, 2012 12:15
Temat postu: Ktoś chętny na piaskowanie i malowanie proszkowe?
13 lutego jadę oddać kilka swoich gratów do piaskowania i malowania proszkowego.
Chce ktoś się przyłączyć? Mogę odebrać mniejsze rzeczy w Wawie prawie codziennie, większe 13 lutego w Wawie, Radomiu tudzież gdzieś po trasie.
Oczywiście jakby ktoś chciał to może do mnie wysłać graty i później odeślę. Wszystko do dogadania ;)
Cena? Pewnie zależnie od gabarytów ale w tamtym roku za piaskowanie i malowanie felgi 16' płaciłem 60zł.

kris-tofer - Sob Lut 04, 2012 10:14

a zwykłe malowanie - lakierowanie też wchodzi w grę? mam do pomalowania klapę bagażnika i zderzak tylny. Gdzie jedziesz to malować? generalnie wszystko kwestią ceny no i wykonania oczywiście.
greg-si - Sob Lut 04, 2012 11:04

http://lakierniaproszkowa.com/
Tutaj mam zamiar jechać.
Zderzaka proszkowo nie pomalujesz. Jak z klapą to nie wiem ale tradycyjnie raczej łatwiej byłoby pomalować.

kris-tofer - Pon Lut 06, 2012 09:58

właśnie chcę pomalować tradycyjnie normalnym lakierem, myślałem że w tym zakładzie gdzie jedziesz też się, da. Mam jakiegoś Miecia za płotem, może dobrze mi to pomaluje, albo pomaluję sam, chociaż nigdy wcześniej tego nie robiłem :)
Generalnie nie kolorem, tylko bezbarwnym, wcześniej zmatowić, więc powinno się udać.