Zobacz temat - [ R25 ] zamarza centralny od strony kierowcy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [ R25 ] zamarza centralny od strony kierowcy

Drwal85 - Sob Lut 04, 2012 20:49
Temat postu: [ R25 ] zamarza centralny od strony kierowcy
witam, tak jak w temacie - co to może w środku przymarzać? kluczem idzie otworzyć jak i zamknąć drzwi od kierowcy [ pilotem nie idzie ]. Reszta drzwi otwiera się i zamyka na pilot.
Firq - Sob Lut 04, 2012 23:44

możę siłownik padł ?
Drwal85 - Nie Lut 05, 2012 20:55

dziś poszło otworzenie :) zaś działa. Albo coś z kablami będzie wchodzącymi do drzwi, albo przymarza coś w środku. Czemu sądzę że z kablami? bo poruszyłem nimi i po tym centralny zaś zamyka. :mrgreen:
leszczu - Pon Lut 06, 2012 13:45

Cytat:
zemu sądzę że z kablami? bo poruszyłem nimi i po tym centralny zaś zamyka. :mrgreen:

No to pewnie masz pourywane kabelki w wiązce drzwi. :wink:
Zrób to jak najszybciej, bo niedawno ktoś miał taki sam problem na forum i autko mu się same zamknęło z kluczykami w środku. :wink:

jrdarus1 - Pon Lut 06, 2012 15:54

Być może mrozy sprawiły iż izolacja kabla stwardniała i stała się krucha i podczas zamykania/otwierania drzwi, po prostu się kable przełamały i się zrobił bałagan
Drwal85 - Pon Lut 06, 2012 20:22

jak na razie 2dzień idzie bez problemów :) jeśli się zaś pojawią to do elektryka
Pluum - Pon Lut 06, 2012 21:21

Miałam to samo. W piątek rano nie otworzyły mi się drzwi od strony kierowcy, z pozostałymi nie było problemu. W południe, trochę się ociepliło (za dużo powiedziane :wink: ) i już nie było problemu. Do dzisiaj spokój.
7Tomi - Pon Lut 06, 2012 21:24

leszczu napisał/a:

Zrób to jak najszybciej, bo niedawno ktoś miał taki sam problem na forum i autko mu się same zamknęło z kluczykami w środku. :wink:


Dokładnie. Bo zdarzają się gorsze przypadki - w R25 zapaliła się skrzynka bezpieczników i instalacja silnika.

Drwal85 - Sro Lut 08, 2012 19:15

:mrgreen: nie no.... nie przepowiadam tak źle dla mojej ślicznotki ;) bądźmy pozytywnie nastawieni hehee :lol:

[ Dodano: Sro Lut 08, 2012 19:15 ]
niestety, co jakiś czas problem się pojawia. Ale tylko wieczorem lub po nocy nad ranem. Jak się ociepli to zobaczymy czy będzie się problem powtarzał. Jeśli tak to elektryk.