Zobacz temat - [Rover 214 SI] Pali się bezpiecznik L.H site tali lamp
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214 SI] Pali się bezpiecznik L.H site tali lamp

szczecinski200 - Sob Lut 18, 2012 17:10
Temat postu: [Rover 214 SI] Pali się bezpiecznik L.H site tali lamp
Witam.
Mam mały problem W moim roverku pali się bezpiecznik od podświetlenia zegarów i lewej tylnej lampy. Nie wiem co może być. Wiązkę w tylnej klapie sprawdzałem, kable były poszarpane ale już to zrobiłem ale dalej się pali bezpiecznik. Co jeszcze mogę sprawdzić.? Jak odłączę kable od tylnych lamp jest dalej tak samo.. POMOCY>>>?

leszczu - Sob Lut 18, 2012 17:15

Trochę dziwne bo według instrukcji to dwa oddzielne bezpieczniki. Na pewno dobrze naprawiłeś wiązkę ??
A może alternator za mocno ładuje i rozwala ci bezpieczniki. Sprawdź sobie te ładowanie, zwykłym miernikiem. :wink:

szczecinski200 - Nie Lut 19, 2012 12:19

Nie dawało mi to spokoju i dzisiaj z rana poszedłem do auta żeby sprawdzić całą wiązkę od tyłu aż do przodu. I niby była ok. Poruszałem jeszcze trochę kablami tam koło bezpieczników i stytłu za radiem bo tam też jest trochę tych kabli. I włożyłem bezpiecznik i teraz jest ok . I nawet nie wiem dlaczego się palił. Może jest gdzieś luźny kabel koło bezpieczników.