Zobacz temat - [R45] jaka instalacja LPG do 1.8 16V 2004 automat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] jaka instalacja LPG do 1.8 16V 2004 automat

MarcinMag - Nie Lut 19, 2012 14:21
Temat postu: [R45] jaka instalacja LPG do 1.8 16V 2004 automat
Witam, w nadchodzącym tygodniu chciałbym wybrać instalację do swojego Roverka 45. Chciałbym by była to jak najlepsza instalacja rocznik samochodu 2004 silnik 1.8 16V przebieg 77tyś (jeszcze nie potwierdzony ale z nadzieją na niekręcony). Wiem że jest tu wielu użytkowników którzy dbają o swoje samochody dlatego szukam tutaj porady jaką instalację wybrać. Czy ktoś ma doświadczenie z tym silnikiem na gazie ewentualnie co polecacie? Byłem juz u 2 gazowników jutro będzie trzeci ale każdy proponuje co innego wiadomo co kto ma ten chwali chciałbym jednak zasięgnąc porady na forum.
demerzel - Nie Lut 19, 2012 22:27

Od przeszło roku jeżdżę na zestawie Stag 300+, Zavoli Zeta N i Hana typ B - jak dotąd nie mam zastrzeżeń.
MarcinMag - Nie Lut 19, 2012 22:48

dzieki za odpowiedź, jedną z propozycji jest zestaw Stag 4+ wtrysk Hanna 2000 i reduktor Zavoli, znajomy jeździ na BRC z lubrykacją która z tych opcji jest korzystniejsza?
Kozik - Pon Lut 20, 2012 09:49

MarcinMag napisał/a:
Stag 4+ wtrysk Hanna 2000 i reduktor Zavoli


wg mnie ta opcja jest korzystniejsza

MarcinMag napisał/a:
z lubrykacją


nie ma potrzeby

MarcinMag - Pon Lut 20, 2012 20:19

dzięki za opinię w temacie, jutro zadzwonię dopytam o szczegóły montażu, jak ma ktoś jeszcze zdanie w temacię to proszę o opinię każda sugestia mile widziana, ewentualnie na co zwrócić uwagę np może poprosić o zgranie map ustawien instalacji do wglądu? czy coś jeszcze może być uzyteczne w celu weryfikacji montażu?
BoloSr - Pon Lut 20, 2012 20:22

MarcinMag napisał/a:
dzięki za opinię w temacie, jutro zadzwonię dopytam o szczegóły montażu, jak ma ktoś jeszcze zdanie w temacię to proszę o opinię każda sugestia mile widziana, ewentualnie na co zwrócić uwagę np może poprosić o zgranie map ustawien instalacji do wglądu? czy coś jeszcze może być uzyteczne w celu weryfikacji montażu?


za duzo kombinujesz :)
ino instalator ma byc sprawdzony i wiedzacy co robi a reszta wyjdzie sama :)

MarcinMag - Pon Lut 20, 2012 20:28

:) wole się upewnic co i jak no i zeby samemu sie nie władować na minę :)
BoloSr - Pon Lut 20, 2012 20:34

MarcinMag napisał/a:
:) wole się upewnic co i jak no i zeby samemu sie nie władować na minę :)


podstawa to dobry gazownik :)

NiceMan - Pon Lut 20, 2012 21:59

Witam
Ja w Megi 1.6 miałem BRC nie pamiętam jaką dokładnie. Zrobiłem przez 3 lata 90tyś KM+ i generalnie spalanie dobre. Praktycznie nie zwiększone spalanie. Dość szybko się załączał.
Polecam :)


Pozdrawiam