Zobacz temat - [r214 si] jak poluzowac/ podciagnac linke gazu?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r214 si] jak poluzowac/ podciagnac linke gazu?

sew87 - Sob Lut 25, 2012 14:28
Temat postu: [r214 si] jak poluzowac/ podciagnac linke gazu?
witam otoz mam pytanko jak podciagnac i lub poluzowac linke gazu czym sie to robi i gdzie ,bo mam wrazenie ze jest zaluzna ,bo jak podjezdzam w korkach to lekko dam gazu a auto nie jedzie plynnie tylko uskoki ma
leszczu - Sob Lut 25, 2012 14:35

Linkę luzujesz/naciągasz przy przypustnicy takim czarnym kwadratowym plastikiem. Luz łatwo sprawdź na pedale gazu, delikatnie go dotykając. :wink: Dodam jeszcze od siebie, że jeżeli w przyszłości nie chcesz mieć problemów z zacinającymi się obrotami to pozostaw ta linkę lekko poluzowaną. :wink:
sew87 - Sob Lut 25, 2012 14:37

takim czarnym kwadratem plastikowym tak ,proboalem nim krecic ale ani drgnie
leszczu - Sob Lut 25, 2012 14:39

sew87 napisał/a:
takim czarnym kwadratem plastikowym tak ,proboalem nim krecic ale ani drgnie

Bo wpierw musisz go zdjąć z uchwytu i potem kręcić. :wink:

sew87 - Sob Lut 25, 2012 14:45

o widzisz he ok ,a jeszcze sie zapytam jak jak otworze przepustnice na fulla,to linka powinna sie chowac do pancerza czy robie sie z niej takie ksiezyc i parwie nie wchodzi do pancerza
leszczu - Sob Lut 25, 2012 14:48

sew87 napisał/a:
o widzisz he ok ,a jeszcze sie zapytam jak jak otworze przepustnice na fulla,to linka powinna sie chowac do pancerza czy robie sie z niej takie ksiezyc i parwie nie wchodzi do pancerza

A to zależy jak otwierasz przepustnice. Jak ręką to linka nie chowa się do pancerza tylko robi taki pół księżyc, a jak pedałem gazu to na się naciąga i nie chowa do pancerza. :wink:

sew87 - Sob Lut 25, 2012 14:52

aha ,to czyli jak pedal ma luz wtedy podciagnac troche trzeba,a w ktora strone sie kreci zeby naciagnac prawo /lewo
leszczu - Sob Lut 25, 2012 14:56

W lewo luzujesz, w prawo naciągasz. :wink:
sew87 - Sob Lut 25, 2012 14:57

ok dzieki wielkie mam nadzieje ze nic nie spiernicze he