Zobacz temat - [MG ZR 2.0 TD] Kodowanie pilota
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR 2.0 TD] Kodowanie pilota

JacK - Sro Lut 29, 2012 21:55
Temat postu: [MG ZR 2.0 TD] Kodowanie pilota
witam, kupiłem dwa nowe piloty i czekam aż przyjdą ale gdzie je w Białymstoku zakodować ? Czy zwykła firma poradzi sobie z tym czy musi być T4 ?
leszczu - Czw Mar 01, 2012 12:07

Tylko T4
JacK - Czw Mar 08, 2012 18:52

to tak: pojechałem na T4 do bialmotu i komp się połączył ale nie można było wejść w system alarmu. po godzinie walki nic nie wyszło i bez płacenia kulturalnie kierownik mnie przeprosił i powiedział że na następny dzień zadzwoni bo z warszawą się skontaktuje,

Dowiedziałem się że bialmot ma za stare oprogramowanie i trzeba by było jechać do krakowa tam koleś mi wszystko zrobi ale to by kosztowało 1000zł !! ? + dojazd, to ja wole poczekać aż na allegro lub ebay znajde kompa z centralka i pilotem i wtedy podmianke zrobie.

A i dowiedziałem się że bialmot w moim samochodzie ściągał immo i temu nie mogą się połączyć a tak wogóle to mam na kablach dołożony przekażnik i działa on razem z wycieraczkami, odciętych pare kabli od centrallki i wylutowany buzer, temu nie piszy gdy zostawie światła.

Dla innych na przyszłość, za nim kupicie piloty sprawdźcie czy wogóle jest z czym je zaprogramować. Pozdrawiam i sorka za lekture :)

Sprzedam dwa piloty okrągłe takie jak na fotkach na górze.Nowe.

leszczu - Czw Mar 08, 2012 18:53

O to jednak działa ich ten komp. Ile wołają za podłączenie do T4 ??
JacK - Czw Mar 08, 2012 19:34

Dużo bo 240 zł
leszczu - Czw Mar 08, 2012 20:51

JacK napisał/a:
Dużo bo 240 zł

Ich chyba (nie napisze co :mrgreen: ) :shock: