Zobacz temat - [R400] Klamki drzwi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Klamki drzwi

juniorksg - Sro Mar 07, 2012 20:03
Temat postu: [R400] Klamki drzwi
Witam.
Dziś rano wychodząc do pracy spotkała mnie niespodzianka.
Ktoś chciał się dostać do mojego Roverka.
Na moje szczęście mu się to nie udało, ale wyrwał mi całą klamkę z prawych przednich drzwi (od pasażera).
Mam pytanie czy klamka z prawych tylnych drzwi będzie pasowała i da się ją zamontować?

BoloSr - Sro Mar 07, 2012 20:06
Temat postu: Re: [R400] Klamki drzwi
juniorksg napisał/a:
Witam.
Dziś rano wychodząc do pracy spotkała mnie niespodzianka.
Ktoś chciał się dostać do mojego Roverka.
Na moje szczęście mu się to nie udało, ale wyrwał mi całą klamkę z prawych przednich drzwi (od pasażera).
Mam pytanie czy klamka z prawych tylnych drzwi będzie pasowała i da się ją zamontować?


nie
ale bedzie pasowala od hondy civic 95-00 wersja 5D :)

juniorksg - Czw Mar 08, 2012 21:16

A to nie jest przypadkiem to samo? :)
Turc - Czw Mar 08, 2012 21:30

Nie to samo, bo klamka przednia ma wejście na zamek, a co za tym idzie mocowanie jednego nitu/śruby jest przesunięte w górę ;) Rzecz jasna śmiało możesz brać od Civica 5D 95-00 jak wspomniał BoloSr.

Przód:


Tył:

praktis - Czw Mar 08, 2012 23:22

U mnie prawy przód nie ma zamka :)
szoso - Pią Mar 09, 2012 07:33

praktis napisał/a:
U mnie prawy przód nie ma zamka

a u mnie ma, kluczyk od stacyjki pasuje do wszystkich zamków, więc klamka nie jest raczej dokładana z angola :wink:
szukałem informacji na ten temat ale na razie bez rezultatu, czy były 400 z zamkiem po obu stronach, może to była opcja na życzenie :smile:

bizon - Pią Mar 09, 2012 08:00

ale nawet jak nie ma zamka tak jak u mnie to mocowanie w drzwiach jest takie jakby byl czyli jedna sruba jest przesunieta
Remigiusz - Pią Mar 09, 2012 12:03

45 ma tylko zamek od strony kierowcy :wink: Pierwszy raz słyszę żeby z obu stron były zamki, nawet w 200 było tylko od strony kierowcy.

Ja w 200 raz użyłem zamka jak miałem, jak mi aku padło i go do domu zabrałem.

Turc - Pią Mar 09, 2012 15:46

hmmm...
Remigiusz napisał/a:
45 ma tylko zamek od strony kierowcy Pierwszy raz słyszę żeby z obu stron były zamki, nawet w 200 było tylko od strony kierowcy.


ja w swoim R420 mam po obu stronach przód, których użyłem raz może 2 jedynie gdy ładowałem aku ;)

bizon - Pią Mar 09, 2012 17:19

Tak czy inaczej tylna nie pasuje na przod obojetnie czy mamy tam zamek czy nie. Ja jak musialem wymieniac przod to kupilem ta z allegro, zaszpachlowalem dziure polakierowalem i tyle
Turc - Pią Mar 09, 2012 20:15

bizon napisał/a:
Tak czy inaczej tylna nie pasuje na przod obojetnie czy mamy tam zamek czy nie. Ja jak musialem wymieniac przod to kupilem ta z allegro, zaszpachlowalem dziure polakierowalem i tyle


Więc chyba wszystko już jest jasne ;)

juniorksg - Pią Mar 09, 2012 20:28

Jasne jak słońce :mrgreen:
Teraz tylko muszę kupić tą klamkę.

Pawson - Sob Mar 10, 2012 22:52

z klamką nie ma szału, kosztuje 20zł na alledrogo;)
Mnie spotkało to samo tej zimy ale z tą różnicą że klamke w mróz urwałem sam;P