Zobacz temat - [R25] zabudowa konsoli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R25] zabudowa konsoli

Sylwek1 - Pon Mar 12, 2012 15:26
Temat postu: [R25] zabudowa konsoli
Siema.Pewnego dnia przyglądając się "schowkowi" w konsoli który szczerze mówiąc mi się nie podoba postanowiłem go zabudować,na razie to tylko plan.Mam już dwa jeden w desce drugi w podłokietniku wiec ten jest zbędny.Kupie jakieś dobre tworzywo w modelarskim,przymierze,powycinam i zmontuje tylko pozostaje jeszcze kwestia co tam wsadzić by ta dorobiona ścianka nie była pusta,może jakiś rozgałeźnik ?? ? Teraz zwracam się do Was z prośba o sugestie,pomysły,foto.
leszczu - Pon Mar 12, 2012 15:40

Moim zdaniem pomysł jest bezsensu. :/ Jak już coś przerabiać to wygładzić go na płasko i nakleić jakieś fajne miękkie tworzywo. :wink:
Remigiusz - Pon Mar 12, 2012 15:42

Ja takie coś fajnego widziałem ostatnio z Climatronic od Madzy 626 :wink:


Jago - Pon Mar 12, 2012 18:15

Najlepiej to właśnie radio 2din dać u góry a panel sterowania nawiewem dać niżej i potem zapalniczke i byłoby to zabudowane:) kolega z forum miał tak z tym monitorkiem co był na sprzedaż i wyglądało to miodzio:))
leszczu - Pon Mar 12, 2012 18:59

Jago napisał/a:
Najlepiej to właśnie radio 2din dać u góry a panel sterowania nawiewem dać niżej i potem zapalniczke i byłoby to zabudowane:) kolega z forum miał tak z tym monitorkiem co był na sprzedaż i wyglądało to miodzio:))

Starznie dużo rzeźby, a trzeba jeszcze poradzić coś z ustawieniem nawiewu tzw. na nogi na szybę itd. :/

Sylwek1 - Wto Mar 13, 2012 06:47

hm,nawiewow nie bede ruszal,chce tylko cos wsadzic w ten schowek i zabudowac tylko nie wiem co.rozgaleznik,moze jakies swiecace ladne logo Rovera.znacie jakas dobra firme co sie tym zajmuje? "tylko logo nie napis"
bizon - Wto Mar 13, 2012 09:27

Zaloz sobie czujniki parkowania i tam pod katem do gory wyswietlacz, albo jakis uniwersalny komputer pokladowy czy cos takiego
Kozik - Wto Mar 13, 2012 09:39

były takie projekty na forum, parę tygodni rzeźby, potem w ciągu paru dni wyciąganie, powód włamania do auta ;)
tuners - Wto Mar 13, 2012 14:02

nom niestety też po tym zaprzestałem myślenia o zabudowaniu wolałem wrzucić dobre radio i monitory w daszkach co samego schowka na samym dole mam duży rozgałęźnik na stałe a popielniczkę można wywalić i wstawić CB radio
Wydryszek - Wto Kwi 03, 2012 15:57

Kozik napisał/a:
były takie projekty na forum, parę tygodni rzeźby, potem w ciągu paru dni wyciąganie, powód włamania do auta ;)


hmmmm.....jak zobaczyłem co kumplowi zrobili z samochodem z powodu zostawionego radia tej samej nocy to się piętą przeżegnałem i podziękowałem.

-wyrwane kable od radia wraz z sąsiadującą wiązką (wyciągnięte do samej grodzi i zasiane spustoszenie
-pocięta deska rozdzielcza
-wybite szyby
-rozwalony zamek

Nie widżę nic złego w modyfikacjach a, że po świecie na każdym kroku panoszy się bezkarnie bydło, nie ludzie to wyszło jak wyszło.
Wszystko nadal mam, wnętrze czeka na oflokowanie w całości i może zabuduję monitor na stałe w desce którą niedawno zanabyłem. (nad środkowym nawiewem, zamiast zegarka).
Nie żałuję tych paru tygodni rzeźby... a koledze życzę dużo samozaparcia i sfinalizowania pomysłu który siedzi w głowie.