Zobacz temat - [Rover 45] Proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 45] Proszę o opinię

sajmonski - Czw Mar 15, 2012 15:26
Temat postu: [Rover 45] Proszę o opinię
Witam, poszukując samochodu w podesłano mi link do tego Rovera


http://moto.allegro.pl/ro...2190478828.html

Wiem, że na handlarzy z Płocka należy uważać ale może ktoś go już oglądał i może się wypowiedzieć ?

Messiash34 - Czw Mar 15, 2012 15:31

on już był oceniany poszukaj :)
sajmonski - Czw Mar 15, 2012 15:44

przeglądam, korzystam z wyszukiwarki i nie mogę niestety odkopać tego tematu z nim.
Yog-Sothoth - Pią Mar 16, 2012 09:31

Ciężko coś powiedzieć bo zdjęcia jak zwykle idealne :) Wersja bardzo ładnie wyposażona, z fotek raczej nic nie widać, jedynie chyba jakaś dziura na oparciu tylnego siedzenia przy podłokietniku. Wygląda na to że trzeba będzie ewentualnie jechać wziąć na kanał i dokładnie obejrzeć od dołu, skoro nikt go nie oglądał (wątku z tą sztuką nie pamiętam).
marek501 - Sob Mar 17, 2012 23:00

Witam!!! Ładny egzemplarz , przynajmniej na zdjęciu ,jak nie masz daleko można oglądnąć .
Sprzedawca wstawia trochę "kitu" ten R 45 nie ma żadnego ASR ,ESP czy GPS (chyba że na przyssawkę do szyby). Przebieg patrząc na na stan tapicerki pomnóż jakieś dwa razy. Czujnik grubości lakieru i ścieżka diagnostyczna powiedziała by więcej .Przez kilka miesięcy też szukałem roverka z silnikiem 1.8 uważam że jest optymalny do tego modelu -niestety nie trafiłem na nic godnego uwagi ,kupiłem diesla i puki co bezawaryjny. Byłem też raz w Płocku oglądać R 45 1.6 z 2002 roku w komisie w Górach przy salonie toyoty miał zarżnięty silnik ,a chcieli za niego 13tys (dwa lata temu), popukałem się w głowę i wróciłem do domu.

pozdr.