Zobacz temat - [r200]włacznik otwartej tylnej klapy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [r200]włacznik otwartej tylnej klapy

GrzesiekRC - Nie Mar 18, 2012 22:23
Temat postu: [r200]włacznik otwartej tylnej klapy
jak w temacie gdzie go znalesc?problem w tym ze jak otworze bagaznik to nie swieci sie kontrolka ani oswietlenie bagażnika
Brt - Nie Mar 18, 2012 22:30

Włącznikiem jest blaszka wewnątrz zamka w klapie ... a zazwyczah nei ona jest problemem, tylko wiązka tylnej kklapy między klapą a nadwoziem ... z prawej strony w przepuście gumowym. Od tego miejsca zacznij szukanie :ok:
Mundekk - Nie Mar 18, 2012 22:30

Sprawdz wiązke tylnej klapy najpierw. Jak otworzysz bagażnik to po prawej stronie idzie gumowa osłona na kable z budy do klapy. W tych modelach wszelkie cyrki z elektroniką na tylnek apie związane są z przecieraniem sie kabli właśnie na tej wiązce
sTERYD - Nie Mar 18, 2012 22:32


Moderator sTERYD informuje

GrzesiekRC! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji



kaciorek1000 - Pon Mar 19, 2012 12:09

brt, blaszka też jest dość częstym powodem z tego co się orientuję :P , ale co do wiązki tylnej klapy masz absolutną rację. To chyba temat nr 1 na forum r200
imejdz - Pon Mar 19, 2012 12:16

potwierdzam, miałem dokładnie identyczną awarię, przetarty kabel w wiązce klapy przy prawym zawiasie:)
made07 - Pon Mar 19, 2012 17:31

a ja mam taki problem że gdy otwieram tylną klape to kontrolna się nie pali, a gdy ją zamknę to się zapala :/
i chyba z tego powodu raz rozładował mi się akumulator więc wygiełem tą blaszke tak że w ogóle się już nie świeci no ale fajnie jest mieć świato w bagażniku wiec jeśli wiecie wiecie jak temu zaradzić to będę wdzięczny:)

leszczu - Pon Mar 19, 2012 17:36

made07 napisał/a:
więc wygiełem tą blaszke

Albo za mocno wygiąłeś, albo wiązka tylnej klapy.