Zobacz temat - [MG ZT] Problem z radiem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [MG ZT] Problem z radiem

Szczepan - Pon Mar 19, 2012 17:53
Temat postu: [MG ZT] Problem z radiem
Jestem szczęśliwym posiadaczem MG ZT 2004. Posiadam go od zeszłego roku. Mam problem z radiem. Może to przypadek, ale w określonych lokalizacjach kraju radio zaczyna się zawieszać. Bez różnicy czy słucham radia czy płyt CD ze zmieniarki, muzyka zamiera. Polega to na tym, iż muzyka przestaje grać na kilka (kilkanaście/kilkadziesiąt) sekund, potem znowu chwile (zazwyczaj kilka sekund) znowu pogra i znów się przycina. Jeśli ma to znaczenie w przypadku płyty CD muzyka nie kontynuuje od przerwanego momentu, a piosenka przeskakuje dalej.

Podczas zawieszenia się muzyki nie jestem w stanie nic zrobić. Radio nie przyjmuje komend. Nie mogę regulować głośności. Nie mogę nawet wtedy radia wyłączyć. Mam na to szanse jedynie podczas krótkiego okresu włączenia się muzyki. Muszę mieć refleks, gdyż niekiedy gra jedynie przez ułamek sekundy.

Czy ktoś się z podobnym problemem spotkał? Do tej pory nie przeszkadzało mi to aż tak, dopóki problem się po zimie nie pogłębił i rozszerzył na moje miejsce zamieszkania. Teraz nie mogę słuchać muzyki w drodze do pracy :sad:

Dla ułatwienia posiadam radio widoczne na zdjęciu:


sknerko - Wto Mar 20, 2012 13:45

ja bym szukał przyczyny w bagażniku tam są tunery, może mokro masz tam