Zobacz temat - Podziękowania dla Raptile & MaReK
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Podziękowania dla Raptile & MaReK

kris-tofer - Czw Mar 22, 2012 16:25
Temat postu: Podziękowania dla Raptile & MaReK
Specjalne podziękowania należą się naszemu koledze Raptile vel żaba za bezinteresowną pomoc zawsze wtedy, gdy zadzwonię do niego z problemem motoryzacyjnym.
Dzięki jego pomocy i ofiarności mogłem bez problemów znów wsiąść w mojego roverka i cieszyć się jazdą.
Dzięki za pożyczanie kluczy, prostownika, za dowóz do domu o każdej porze dnia i nocy, za wsparcie w każdej sytuacji.
Dla mnie mały żabek jest wielkim człowiekiem :)

Nie miałem okazji wcześniej o tym pisać ale podziękowania należą się również Markowi, za to, że zawsze można na niego liczyć.
Dzięki za pożyczanie kluczy, pomoc techniczną, elektroniczną, nie jedno holowanie, podwózkę z częściami, rozruch samochodu z kabli i z linki i wiele innych rzeczy które by jeszcze długo wymieniać :)

MaReK - Czw Mar 22, 2012 17:02

Nie ma za co, do usług ;)

Ale Ty też nie pozostajesz dłużny ;) To Ty w nocy lub rano pożyczysz prądu, kluczy, pomysłu jak ruszyć z miejsca kiedy linki zerwane. Posiadasz też trochę wiedzy w zakresie mechaniki R75, dlatego pomocna była Twoja asysta podczas wymiany sprzęgła, koła dwumasowego i pompki.... dlatego Kris-tofer także jest ofiarnym człowiekiem i na jego pomoc zawsze można liczyć ;)

Fajnie, że można liczyć na siebie w trudnych momentach :)

Pozdrawiam,

Raptile - Czw Mar 22, 2012 17:12

Spoko ; D