Zobacz temat - [R75]Opuszczanie szyb
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75]Opuszczanie szyb

kehtron11 - Wto Kwi 03, 2012 21:43
Temat postu: [R75]Opuszczanie szyb
Witam
Proszę o podpowiedź jak zdemontować kostki opuszczania szyb. Czy są one jednoczęściowe, czy można ściągnąć samą czarną maskującą nakładkę. W poradach technicznych nic nie znalazłem na ten temat.
Pozdrawiam

jupik - Wto Kwi 03, 2012 21:47

Podważ lekko srubokrętem i wyjdzie ,potem odepnij kostke
kehtron11 - Wto Kwi 03, 2012 21:51

W których miejscach są zaczepy ? Ile ich jest ?
haszczyc - Wto Kwi 03, 2012 23:50

kehtron11, jakie zaczepy tak jak kolega mówił podważasz śrubokrętem i wyjdzie bez problemu ;)
sikor00 - Czw Lip 05, 2012 17:34

Witam
Potrzebuję opis kabli (fotka) w kostkach od przełączników szyb z czterema szybami otwieranymi. Chodzi mi o kolory i umiejscowienie w kostce.
Z góry dzięki

pazdzi0h - Czw Lip 05, 2012 17:46

a ja mam takie pytanie:

mam 4 x el.szyby

i :

szyba kierowcy po jednym delikatnym "tyknieciu" opada cala w dol, i tak samo dzieje się w gore

natomiast reszta szyb po jednym "tyknieciu" chowa się, natomiast nie wraca juz spowrotem po jednym "tyknieciu"

Mam nadzieje, ze zrozumieliscie o co mi chodzi

czy u Was jest tak samo?

ciekawe od czego to zalezy, ze jedna moze isc gora/dol a reszta tylko dol:/

czyzby taka oszczednosc przy produkcji?

Dziadek - Czw Lip 05, 2012 18:26

U mnie tak samo.Dlaczego? Ktoś to kiedyś tłumaczył na Forum,ale nie pamiętam.
MaReK - Czw Lip 05, 2012 18:43

Jak masz czujnik anti-trap, to będzie Ci tak działać w każdych drzwiach wyposażonych w ów czujnik.
Opcje można włączać i wyłączać za pomocą T4. Jeśli opcja zostanie włączona bez czujnika, szyba będzie podnosić się skokowo i tylko przy podnoszeniu i puszczaniu przycisku.

haszczyc - Czw Lip 05, 2012 18:48

podobno jest jakaś opcja żeby to zmienić ale sam nie wiem też bym chciał by wszystkie szyby się zamykały...