Zobacz temat - [R620sdi] Koncowka drazka reakcyjnego
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620sdi] Koncowka drazka reakcyjnego

NocnyDrwal - Wto Kwi 03, 2012 22:59
Temat postu: [R620sdi] Koncowka drazka reakcyjnego
Witam!
Mam do wymiany te podkladki gumowe drazka reakcyjnego z lewej strony.
Czy te 2 gumy powiny byc identyczne, czy roznic sie?
Bo w sklepie dali mi identyczne, a w instrukcji naprawczej oznaczone sa jako PODKLADKA GUMOWA A i B...

zaq - Sro Kwi 04, 2012 07:32
Temat postu: Re: [R620sdi] Koncowka drazka reakcyjnego
NocnyDrwal napisał/a:
Witam!
Mam do wymiany te podkladki gumowe drazka reakcyjnego z lewej strony.
Czy te 2 gumy powiny byc identyczne, czy roznic sie?
Bo w sklepie dali mi identyczne, a w instrukcji naprawczej oznaczone sa jako PODKLADKA GUMOWA A i B...

Powinny być inne! Tylna i przednia. Też mam problem z tymi tulejami nie mogę dobrać odpowiednich:( z tego co się orientuje to do accord nie powinno być problemu gorzej r 600!

NocnyDrwal - Sro Kwi 04, 2012 08:29

hmm... dziwne, bo z tego co ja sie orientuje, to jest ta sama konstrukcja [R620 i Accord]
zaq - Sro Kwi 04, 2012 20:19

NocnyDrwal napisał/a:
hmm... dziwne, bo z tego co ja sie orientuje, to jest ta sama konstrukcja [R620 i Accord]

ostatnio kupiłem w sklepie gość powiedział że będą pasować i dał od accord no i okazały się za duże:/! dzwoniłem do tomateam i tam mi powiedzieli ze mogły być różnice przed i po lifcie! Mój rowerek to w ogóle jakiś dziwny jest bo jest rocznik 97 z numeru win wychodzi że jest po lifcie a ma czarne lusterka i motor z trzema świecami żarowymi więc tak jakby na pograniczu liftu:) aż sie w tomateam dziwili! tam mogą ściągnąć oryginał ale to za 42zł sztuka! więc 160 zł komplet, dlatego szukam zamiennika!

Balas87 - Sro Kwi 04, 2012 21:58

mam auto z 97r marzec i mam tak samo jak ty wiec pewnie lift byl w polowie roku albo nawet i pod koniec roku.