Zobacz temat - [620] trzeszczenie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620] trzeszczenie

BorysOpole - Pon Kwi 09, 2012 23:54
Temat postu: [620] trzeszczenie
witam dziś wracałem w trasie i po najechaniu na dowolną nierówność zaczynał trzeszczeć mi kokpit zaraz pod szybą od strony schowka czy ktoś się spotkał z taką dolegliwością ? i jak temu zaradzić nie chciałbym demontować całego kokpitu ....
karolj - Pon Kwi 09, 2012 23:57

Wiosna idzie, może konik polny? :)
TrAViShOn - Wto Kwi 10, 2012 20:23

Pewnie podszybie się rozluzowało...
A czy jesteś pewny, że z to na bank tam?
Mi ostatnio w korku przy ruszaniu coś tak zaczęło mocno rezonować i byłe pewien, że to podszybie właśnie, a okazało się, że to lusterko... :razz:

slax - Wto Kwi 10, 2012 21:02

BorysOpole, Mi tak trzeszczała ta listwa pod samą szybą, ta w której są maskownice od tweeterów, skrzypi na łączeniu z deską rozdzielczą. Z tego co tam oblookałem to zeby ja zdemontwać to trzeba by wpierw zdjąć całą dechę rozdzielcza. Czyli dupa blada,ja na to lączenie wpsikałem taki sylikon w sprayu do smarowania uszczelek, i puki co jest cisza, zobaczymy na jak długo
BorysOpole - Wto Kwi 10, 2012 22:52

TrAViShOn napisał/a:
Pewnie podszybie się rozluzowało...
A czy jesteś pewny, że z to na bank tam?
Mi ostatnio w korku przy ruszaniu coś tak zaczęło mocno rezonować i byłe pewien, że to podszybie właśnie, a okazało się, że to lusterko... :razz:


tak jestem pewien bo jak docisnąłem z przodu w kierunku szyby to ustało w znacznej mierze więc na pewno tam :)

[ Dodano: Wto Kwi 10, 2012 22:51 ]
slax napisał/a:
BorysOpole, Mi tak trzeszczała ta listwa pod samą szybą, ta w której są maskownice od tweeterów, skrzypi na łączeniu z deską rozdzielczą. Z tego co tam oblookałem to zeby ja zdemontwać to trzeba by wpierw zdjąć całą dechę rozdzielcza. Czyli dupa blada,ja na to lączenie wpsikałem taki sylikon w sprayu do smarowania uszczelek, i puki co jest cisza, zobaczymy na jak długo


spróbuję w weekend coś z tym zrobić bo doprowadza mnie to do szewskiej pasji..... :P w ostateczności silikon

[ Dodano: Wto Kwi 10, 2012 22:52 ]
karolj napisał/a:
Wiosna idzie, może konik polny? :)


konika to bym mu chyba nogi z d.... powyrywał :) :):)

Mayson - Wto Kwi 10, 2012 23:14

Ja wsadziłem tam kawałek dętki rowerowej - wepchnąłem na chama między listwę a szybę i już nigdy nie skrzypnęło ;)