Zobacz temat - Zestaw (bardzo) głośnomówiący
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Zestaw (bardzo) głośnomówiący

MasterMind - Wto Kwi 10, 2012 21:27
Temat postu: Zestaw (bardzo) głośnomówiący
Hej, witam was wszystkich. To mój pierwszy post na forum, więc pomyślałem że zacznę od zabawnej historyjki która przytrafiła mi się dziś :) Otóż, będąc na parkingu usłyszałem jakąś głośną gadaninę. W pierwszej chwili pomyślałem że to po prostu jakaś reklama przez megafon z samochodu. Okazało się jednak, że to była... zwykła rozmowa typu zaraz-będę, co-kupić-na-obiad :) prawdopodobnie przez zestaw głośnomówiący. Niczego nie świadoma pani ruszyła dalej w miasto opowiadając wszystkim co smacznego dzisiaj ugotuje :)

Ciekaw jestem jakim sposobem ten dźwięk mógł się "wydostać" na zewnątrz samochodu? Macie jakieś pomysły? Może ktoś coś pomylił i podpiął zestaw do syreny od alarmu? Mina ludzi na ulicy była bezcenna :)

Pozdrawiam i czekam na Wasze typy tej zabawnej usterki :)

Mundekk - Wto Kwi 10, 2012 21:38

Ja mam radio z bluetoothem i jak ktoś dzoni to słysze go na głośnikach samochodowych(tych samych z których leci muzyka). Wystarczy podgłośnić radio i będzie słychać tą osobę również na zewnątrz
MasterMind - Wto Kwi 10, 2012 22:36

Słychać tak ale czy przy zasuniętych szybach będzie dudnić na całą okolicę jak Jurek Owsiak do megafonu? :)